dr n. med. Andrzej Puchalski

Jak i publicznie tak i prytwanie Pan Doktor bez zarzutu. Zawsze wysłucha, wytłumaczy. Kontakt telefoniczny także bez problemu. Polecałam, polecam i zawsze będe polecać Pana Doktora rodzinie jak i znajomym:) Nie ważne ile kosztuje wizyta, za wizyte u tego Pana mogę dać każde pieniądze. Oby więcej takich specjalistów.

mój synek prawie zmarł po porodzie tragedia ciąża nie dopilnowana przez pana doktora a po porodzie zawinął sie i tyle go obchodziłam

Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę i wykonał mi cc, bezpośredni, uprzejmy, pogodny, zawsze mogłam do niego zadzwonić i skonsultować moje obawy, przy nim ciąża minęła mi bardzo szybko i bezproblemowo, na każdą wizytę chodziłam z mężem i była to dla nas przyjemność jak nam pokazywał na usg naszą córeczkę. Gorąco polecam

Gorąco polecam

KOmpetentny i życzliwy, zdecydowanie działa i ma zawsze czas na wyjaśneinia

KOmpetentny i życzliwy, zdecydowanie działa i ma zawsze czas na wyjaśneinia

Prowadzil moje dwie ciaze i wykonal mi 2 cc. Wspanialy specjalista:))

Prowadzil moje dwie ciaze i wykonal mi 2 cc. Wspanialy specjalista:))

Lekarz z powołania. Prowadził całą moją ciążę oraz ją przyjmował. Kompetentny, delikatny! Polecam!

Godny polecenia, miły, symaptyczny, wysłucha pacejntke, działa konkretnie, godny zaufania.

Wspaniały lekarz, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Tłumaczy wszystkie zawiłości, odpowiada na każde zadawane pytanie bez obwijania w bawełnę. W szpitalu także bardzo uprzejmy. Jest ordynatorem szpitala wojskowego na Piotra Skargi w Szczecinie. Bardzo polecam.