Andrzej Puchalski

Lekarz poświęcił mi dokładnie 2 min, atmosfera od wejścia niemiła, nawet płaszcza nie mogłam powiesić na wieszaku. Posadzono mnie na krzesełku 3 metry od doktora i z tej odległości lekarz oglądał moją stopę, ocenił że do operacji, zlecił RTG i kazał się zapisać ponownie na najbliższy termin.

Pan dr jest sympatyczny, niestety rżnie prawdę bez znieczulenia ale najważniejsze, że nie okłamuje. Faktycznie jego leczenie w większości to tabletki p.bólowe ale konsultowałam się z innymi ortopedami i niestety oni też mówili to samo. Oprócz ostatniego, który zafundował ni blokadę w kręgosłup. Lubię Pana Panie doktorze i z pokorą wrócę do przychodni.

Do doktora Puchalskiego trafiłem w wyniku złamania w stawie skokowym. Podejście doktora bardzo mnie zaskoczyło. Pierwszą wizytę miałem w przychodni na Pana Tadeusza, ale tam tylko umówiliśmy się na następny dzień na RTG w przychodni na Dworcowej. Nazajutrz skoro świt stawiłem się w przychodni, w poczekalni nikt nie chciał mnie przepuścić w kolejce, na nic wyjaśnianie, ze umówiliśmy się z doktorem z samego ranka na wypisanie skierowania na RTG. Za to doktor, otwierając gabinet, rozejrzał się tylko po kolejce i zapytał: "A gdzie ten chłopak z gipsem?" Potem również mnie ...

Potem również mnie operował. Dzięki jego spostrzegawczości wszystko mi w kostce poukładali jak należy.
Doktor Puchalski to bardzo miły, ciepły i serdeczny człowiek. A do tego świetny specjalista.

Ja mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu, o pielęgniarce również. Byłam u Niego z Tatą i sama i zachowam Go we wdzięcznej pamięci. Zaskoczyły mnie tak negatywne opinie. Pozdrawiam, Kaska

Jest on osobą zupełnie nie mającą podejścia do pacjenta.W przychodni na Dworcowej w ciągu godziny przyjmuje około 12 pacjentów-tempo pracy niemal akordowe.W moim przypadku-uraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa-nie był w stanie postawić diagnozy,od początku sugerował się tylko wstępną diagnozą lekarza z SORu ,jedyne co potrafi to w dużych ilościach wypisywać leki przeciwbólowe i rozkurczowe.Jak stwierdził nie ma potrzeby wystawiać skierowania na rezonans bo na rtg nic nie wyszło -a jak ból był tak jest nawet się nasilił.W tej chwili zaczynam leczyć się prywatnie,ale po diagnozie zajdę jeszcze na wizytę do Pana Doktorka i pokażę wyniki badań i prawidłową aczkolwiek kosztowną diagnozę i metodę leczenie.Więc jeśli zależy wam na zdrowiu stanowczo odradzam!!!!!Po prostu ma wszystko gdzieś,przyjmuje totalnie na sztukę i siedzi w przychodni jak za karę podobnie jak pomagająca mu pielęgniarka.Ze tacy ''lekarze'' jeszcze pracują-po prostu tragedia

Lekarz zdecydowanie nie z powołania. Stara się zbyć "petenta" jak najszybciej. Przyszedłem ze zwichniętym stawem barkowym, a on powiedział że można zrobić operację ale można też przeczekać i jak nie będzie bolało zignorować. Stwierdził że operacja najwcześniej za 5 miesięcy bo nikt na mnie w szpitalach nie czeka... Brak podpowiedzi odnośnie ewentualnej rehabilitacji, brak porady odnośnie dodatkowych badań- nie mówiąc o skierowaniu, nie wytłumaczył mi nawet czy operacja pomoże. Szukam dalej, na pewno tego pana nie polecam

Lekarz zdecydowanie nie z powołania.
Stara się zbyć "petenta" jak najszybciej.
Szukam dalej, na pewno tego pana nie polecam

Moja mama trafiła do pana Puchalskiego i niestety nie potraktował ją jak człowiek. Jest nieludzki i niemiły. Zachowuje się jakby pacjent był winny tej całej biurokracji w służbie zdrowia, zły na cały świat. Robi tylko to co naprawdę musi. Potraktował moją mamę przedmiotowo, nie wysłuchał, tylko: "następny". Nie wiem jaki to lekarz ale w podejściu do pacjenta i podejściu do człowieka - NIE POLECAM.

Dziękuję Panie Doktorze wykonał Pan operację mojego biodra.Zero powikłań .Jestem naprawdę wdzięczna.

Beznadziejny , przez tego konowała prawie straciłem kolano , wizyty wyglądały tak jak kiedyś u lekarzy wojskowych trampki i witamina C i spadaj bo następny czeka w kolejce, nie polecam nikomu trafić do tego pseudo lekarza !!!!!!!!!!!!!!

Od niedawna leczę się w przychodni przy ul. Dworcowej, u dr A.Puchalskiego,(zwyrodnienia stawów kolanowych) jest to swiety lekarz,kompetentny, rzeczowy,życzliwy,i co najważniejsze jego metody leczenia skutkują, oby więcej takich lekarzy było w przychodniach. maria

maria