Andrzej Pucher

Ortopeda, Traumatolog

Ten człowiek kilkanaście lat temu spaprał mi operację wszczepienia implantów korygujących skoliozę kręgosłupa. Wszczepił za krótkie, skutkiem czego - końcówki puściły i implanty wyrżnęły się przez skórę. Łaskawie mi to cholerstwo potem wyjął. Do tej pory mam niesłychane bóle po tej operacji. Nie przyznał się do błędu, który potwierdzili inni lekarze. Udawał, że nie widzi problemu, a ból zmyśliłam. Dr Frankensztein niemal!

Idac na prywatna wizyte i placac 200 zl, wymagam punktualnosci lekarza ("klient nasz pan"). Nie uslyszalam zadnych konkretnych propozycji leczenia ani dalszej diagnostyki! Przyniesiony lek (injekcja) nie zostala przez Pana profesora podnana, bo on podaje "tylko leki z wyzszej polki" (takie za 1000 zl!). Wola o pomste do nieba! Przykrym jest fakt, ze jako pacjent nie ma sie poprostu mozliwosci wyboru lekarza, bo w innym przypadku, na szanownego Prof. nie czekalabym nawet 5 Min. Jest to nieetyczne i wbrew temu, co mowil Hipokrates, co przyrzekal kazdy mlody lekarz / mloda lekarka na dyplomatorium. Przydaloby sie, by nasi lekarze popracowali troche za granicami kraju, to moze by sie czegos nauczyli: zabiegac o pacjenta, miec respekt wobec niego i pomagac a nie wyzyskiwac! Jestem rozczarowana!!!

doktor leczył mój złamany kręgosłup przez ponad trzy lata. Jestem pełna uznania dla jego kompetencji.

Lekarz to mało powiedziane to jest cud człowiek, dla mnie osobiście cudotwórca... Leczył mnie jako dziecko, dziś chodzę jestem sprawna, zupełnie samodzielna i mogę być mamą pełną gębą :) Dał mi coś tak wielkiego jak możliwość życia samodzielnego i czerpania go ile się tylko chce... Ten człowiek jest dla kimś tak samo ważnym jak moi rodzice, bo rodzice dali mi życie, a on dał mi możliwość istnienia w tym życiu... Będę mu wdzięczna do końca życia :)))

Profesor i jego zespół to wspaniali fachowcy z super podejściem do pacjenta. Nigdy nie zapomne tego co dla mnie zrobili CHODZE!!! Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Miałam z prof. Pucherem przyjemność ładnych parę lat temu, ale zawsze będę pamiętać, jak profesjonalnie zajmował się mną w czasie choroby. Teraz niestety znowu potrzebuję pomocy lekarskiej i chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość zapisania się do niego na wizytę. Jeśli ktoś posiada jakieś informację na ten temat- proszę pisać na adres e-mail beata07@o2.pl. Z góry dziękuję za informacje. Beata z Elbląga

Najcudowniejszy lekarz jakiego znam. Operował mnie kilka razy jego poswiecenie i wiedza daly mi sprawnosc chodze jestem mama. Spedzilam na jego oddziale wiele miesiecy zzylam sie i z personelem i panem doktorem. Opekuje sie teraz profilaktycznie moimi dziecmi. Bede mu wdzieczna do konca zycia.

Wspaniały lekarz i człowiek. Można liczyć na to, że szczegółowo wyjaśni problem zaproponuje rozwiązanie i weźmie się za leczenie. Można mu zaufać bo wie co robi. Zawsze ma czas dla pacjenta i nie ma dla niego głupich pytań. Ludzie pod gabinetem chwalą się, że go znają i że ich operował. Podobnie kiedyś było z prof. Degą. Polecam w przypadku kłopotów z kręgosłupem i stawami biodrowymi.

wspaniały lekarz bede mu dziękowała do końca życia za to co dla mnie zrobił i jak teaz wygładam i chodze. DZIĘKUJE :)

można by powiedzieć,że uratował nie tylko moje zdrowie ale i yć może życie! operował mnie 15 lat temu i przywrócił całkowitą sprawność fizyczną! mądry i życzliwy człowiek! polecam tym którzy mają problem głównie z kręgosłupem!