prof. dr hab. n. med. Andrzej Radek

Neurochirurg

Pan Profesor wraz ze swoim wybitnym zespołem uratował mój kręgosłup. Miałam dużą przepuklinę na oddzinku L5/S1. Zabieg mikrodyscektomii uwolnił mnie od bólu. Bardzo dziękuję za opiekę i poczucie, że jestem w najlepszych rękach.

Czy prof wyciagnał. Komus. pieniadze z. kieszeni jak dałeś twoja sprawa nie podstawiaj komus swini to świadczy ,że tty nią jesteś. anna

Zdecydowanie nie polecam dla biednych nie majętnych ludzi. Podstępny, cwany lis. Przy pierwszej wizycie objecuje szybką operację i zleca wykonanie badań, które przyspieszą termin operacji. Następna wizyta z wynikami badań - pan profesor mile wita uściskając rękę, pobieżenie przewraca kartki z wynikami badań i z powagą odpowiada - termin operacji za około 2 lata. Odmawia wydania skierowania na operację do szpitala, twierdząc, że to może zrobić lekarz POZ. Na przypomnienie obietnicy z pierwszej wizyty reaguje złością i arogancją wobec pacjenta.

polecam pana profesora w 100% trafilam do szpitala wam w lodzi z wielka przepuklina na kregoslupie uszkodzonymi nerwami w lewej nodze(byla prawie martwa) i uszkodzonymi kregami.profesor odrazu z miejsca operowal mnie.operacja udala sie w 100% teraz czeka mnie tylko dochodzenie do zdrowia profesor jest milym i szanowanym czlowiekiem i napewno bezblednym lekarzem ! dodam jeszcze ze po 4 dniach i zalozonej blokadzie przez pana doktora bylam w stanie chodzic samodzielnie bez chodzika . a skazywano mnie na wozek jesli operacja odbyla by sie 3 dni pozniej ...

Zdecydowanie nie polecam prof.A.Radka.Wykonuje operacje za pieniądze.Kto ich nie posiada oczekuje na zabieg 2 lata. Agnieszka

Agnieszka

Witam... ponad poł roku temu miałem wypadek komunikacyjny... samochód zmiarzdrzył mi noge... lekarze rozkładali ręce a ja jeżdziłem od lekarza do lekarza... okazało się ze był uszkodzony nerw piszczelowy i strzałkowy. Udałem się na konsultacje do pana profesora Andrzeja Radka. Pan profesor przyjął mnie do siebie na oddział i osobiście operował mi u uszkodzone nerwy. Jestem w trakcie rehabilitacji a pierwsze symptomy poprawy były 24h po operacji. Uważam, że ten Człowiek jest prawdziwym cudotwórcą, poprost Aniołem na ziemi. Będe do końca życia dziekował Panu profesorowi i bardzo cenie Go za profesjonalizm i bardzo miłą obsługe i polecam wszystkim chorym Pana Profesora Andrzeja Radka... pozdrawiam Adrian

Powiem tylko tyle, że dzięki Profesorowi dziś ruszam ręką i mimo, że po operacji chciałem się odwdzięczyć finansowo nie wziął nic - świadczy o wielkim sercu tego Lekarza - Sebastian :)

Dzięki temu lekarzowi mam dzisiaj sprawną rękę, która 20 lat temu była uschnięta i bezwładna oraz nadawała się tylko do amputacji. Profesor wiele lat temu pomyślnie wykonał skomplikowany przeszczep nerwów, za co będę dozgonnie wdzięczna. Uważam, że jest bardzo kompetentny.

jak się nie ma pieniędzy,to nie ma co z tym człowiekiem rozmawiać,a czas oczekiwania na zabieg ok.2 lata,można w tym czasie nogi wyciągnąć,na szczęście są w łodzi szpitale gdzie na zabieg przepukliny j.m kręgosłupa czeka się ok.1 m-ca.nie płacąc za to nawet złotówki,(klinika neurochirurgii ICZMP w Łodzi),sam tego doświadczyłem. jacek m.

chodziłam do tego lekarza 6 lat temu kiedy to w wieku 15stu lat zaczęły dosyć mocno dokuczac mi bole kregoslupa. Okazalo sie ze to kregozmyk - wtedy II st. wiec jak teraz juz wiem nie az tak straszny. Doktor bardzo mnie i moich rodzicow nastraszyl ze tylko operacja, ze duze ryzyko ze umre... ale stwierdzilismy ze byl poprostu szczery, zebysmy byli przygotowani... zdecydowalismy sie na operacje... doktor zwlekal, a to urlop, a to remont, a to strajk i tak mijal czas gdzie wizyte prywatna musialam pobierac co tydzien. za kazdym razem stwierdzal ze operacja "bedzie kosztowac" Za kazdym, razem co raz wiecej... doszlo do tego ze sie przestraszylam i wycofalam z tego calkowicie. Straszyl ze operacja musi byc natychmiast, ale ciagle zwlekal... Probowalam zyc z tym bolem, ale nie wytrzymalam, znalazlam nowego lekarza... Okazalo sie ze moj kregozmyk L5-S1 doszedl do IV st i to podobno takiego ktorego nikt nie widzial. Patrzac na zdjecia z rezonansu widzialam tylko jak to wszystko z siebie spadlo i uciska wszystkie nerwy. Przeszlam bardzo powazny zabieg w szpitalu Barlickiego u doktora S. Andrzejaka (wspanialego profesora). Wycierpialam wiele, ale zyje (mimo ze bylo juz blisko - 3godzinna reanimacja), chodze i funkcjonuje z duzo mniejszym bolem. Gdybyy nie doktor Radek juz dawno moglabym cieszyc sie normalnym zyciem, bez tak bolesnej operacji i rehabilitacji, to wszystko moglo wygladac zupelnie inaczej... NIE POLECAM - nie interesuje go zdrowie pacjentow tylko to ile moze na nich zarobic...