lekarz Andrzej Rogusz

Psychiatra

Bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania i polecenia. Służy zawsze pomocą. Potrafi rozmawiać z pacjentem, doradzić, pomóc.

Bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania i polecenia. Służy zawsze pomocą.
Potrafi rozmawiać z pacjentem, doradzić, pomóc.

Nie polecam. Już na samym wejściu, zdążyłam zamknąć jedynie drzwi, pan doktor skwitował mnie zdaniem "taka młoda i już ma problemy psychiczne". Cała wizyta trwała 10 minut, a lekarz jedynie wypytywał o pracę moją jestem w stanie zrozumieć, ale męża?, o to czy mam dzieci czy chce mieć, powiedziałam że kiedyś na pewno to zaśmiał się pod nosem (?!) Jak powiedziałam że nocami spać nie mogę i spytałam o jakiś lek na to, wyśmiał mnie mówiąc, że już chce się uzależnić od leków nasennych. Odparłam, że po prostu chciałabym zasypiać wcześniej niż o 3 rano, to z wielką łaską zapisał mi rzekomo nieuzalezniajacy lek, który i tak nie działa. Spytalam czy moze mam się udać jeszcze do psychologa, powiedzial że jak śpię na pieniądzach to mogę... Bardzo arogancki, niemiły, gburowaty pan.. całą wizytę miałam wrażenie, że odklepuje kolejną osobę z listy, żeby mieć tylko z głowy pacjentów. Tacy ludzie nie powinni wykonywać takiego zawodu.

Po wizycie u tego lekarza zastanawiam się jak ów lekarz ma pomóc. arogancki, nie wysłucha do końca, wypytuje gdzie pracuje jakie stanowisko i to samo o męża.. Przyszłam z problemem... Ale cóż rzec jak wizyta u psychiatry trwa zaledwie 10min. Nie polecam

Zdecydowanie odradzam. Pan starał się za wszelką cenę zrazić mnie do siebie namawiajac na zrezygnowanie z dalszych spotkań. Nie wysłuchał do końca -przerwał żeby dodać tani komentarz pod nosem jaka ja to jestem śmieszna mówiąc ,że mam stany depresyjne bo na taka nie wyglądam. Prosiłam z całego serca kilka razy o pomoc w pokonaniu tego stanu ale zostałam olana. Bardzo arogancki i strasznie mu z ust smierdzialo. Interesowało gdzie pracują moi rodzice. Bardzo bardzo nie polecam