lekarz Andrzej Rojek

Mega uszkodzone biodro, które przeszło w ciągu roku: złamanie krętarza dużego, zakażenie infekcyjne biodra i brak główki kości udowej. Facet zrobił cuda. Mogę chodzić i na nim stawać.. bardzo dobry lekarz i cholernie miły 100% go polecam.

Wizyta umówiona na 13.05.2023r. "około godziny 10". Jechałem 230km w jedną stronę samochodem, który pożyczyłem ( jak na złość dzień wcześniej awaria mojego) i byłem na miejscu o 9:52. Ku mojemu zdziwieniu przychodnia zamknięta ... Czekam bez skutku około 30-40 minut , a następnie bezskutecznie próbowałem kilkakrotnie skontaktować się z lekarzem. Po ponad dwóch godzinach otrzymałem wiadomość od Pana Doktora, że "opuścił przychodnię o godzinie 10" 🤔 .... Chciałbym podziękować za około 9h zmarnowanego czasu ( specjalnie wziąłem wolne w pracy i straciłem "dniówkę ") i 460km bezsensownej podróży... Nie życzę nikomu takiego doświadczenia.

Polecam dr.Rojek fantastyczny lekarz.Na zabieg reki jechałam kawał Polski ale warto było podejscie do pacjenta.Takich lekarzy szukać ze swiecą.

Jest cudownym lekarzem ,pomógł mojej córce (ma dysplazję kości udowej).Pan dr A.Rojek sprawił,że dziewczyna normalnie chodzi(nawet w szpilkach,jak jej obiecał),odzyskała chęć do życia, a ja wiarę ,że cudowni lekarze istnieją....a na pewno ten jeden!.Dziekujemy Panie Doktorze!!! jesteśmy i będziemy Panu wdzięczne do końca życia....mama Ady

Bardzo dobry lekarz, czowiek,specjalista , wrazliwy , kompetentny bardzo polecam i dziekuje Panie doktorze

Bardzo dobry lekarz, czowiek,specjalista , wrazliwy , kompetentny
bardzo polecam i dziekuje Panie doktorze

Dr.Andrzej Rojek to lekarz ,których się nie spotyka w przychodniach.Super specjalista i niezwykły człowiek.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Uratował moje biodro, bez Jego pomocy na dzień dzisiejszy nie chodziłbym samodzielnie. Polecam każdemu Pana Doktora.

Bezinteresowność, zaangażowanie, wrażliwość oraz niezwykłe kompetencje - oto cechy, które wyróżniają Doktora Andrzeja Rojka spośród innych specjalistów. Dziękuję Panie doktorze.

Dziękuję Panie doktorze.

Józef Słomka Zgorzelec. Dr Andrzej Rojek przeprowadził mi operację lewej ręki za co serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

Józef Słomka Zgorzelec.
Dr Andrzej Rojek przeprowadził mi
operację lewej ręki za co serdecznie
Panu doktorowi dziękuję.

Bardzo dobry lekarz. Świetnie zna się na swojej robocie. Polecam