lekarz Andrzej Ruczyński

Ginekolog, USG ginekologiczne

Nie polecam wizyty u tego specjalisty, podczas całej wizyty nie odzywa się na pytania odpowiada półżartem, wizyty u ginekologa nie należą do najbardziej komfortowych, a ta wizyta była dodatkowo stresująca samą postawą lekarza. Wiedza też nieaktualna jak i metody leczenia nie polecam można oszczędzić sobie stresu i pójść do lekarza, który na bierząco się edukuje i stara się pomóc pacjentce.

W moim odczuciu przerost formy nad treścią. Pan Doktor wyśmiewał opinie innych lekarzy i specjalistów, przedstawione badania. Stwierdził, że marnuje jego czas i że mogę nie wracać z wynikami badań, które ostatecznie zgodził się wypisać. Bardzo szanuje odmienne zdania co do leczenia, jednak sposób wyrażania opini czy poglądów pozostawia wiele do życzenia.

Milczący, pytania zbywa niby śmiesznym żartem albo wogóle zdaje się ich nie słyszeć, dodam że miał tylko wykonać badania zlecone przez innego lekarza a i tak nie wykonał tego zgodnie z zaleceniem. Nie polecam, Pan doktor chyba już wypalił się zawodowo. Fartucha też nie miał, szczerze to myślałam że to jakiś technik, dopiero na pieczątce pod wynikiem badania zobaczyłam że to dr specjalista... porażka

Polecam serdecznie! pełen profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjentki.

Polecam serdecznie! pełen profesjonalizm i sympatyczne podejście do pacjentki.

Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz bardzo miły i kompetentny. Polecam.

Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz bardzo miły i kompetentny.
Polecam.

Bardzo miły lekarz. poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Dobry diagnosta, nie zleca zbędnych badań. Polecam

Lekarz bardzo kontaktowy.Wzbudził moje zaufanie. Bardzo szybko postawił diagnozę oraz wyjaśnił mi leczenie. Zrobił to w sposób bardzo zrozumiały.Jestem pod bardzo dużym wrażeniem.Zdecydowanie polecam.

Lekarz bardzo kontaktowy.Wzbudził moje zaufanie.
Bardzo szybko postawił diagnozę oraz wyjaśnił mi leczenie.

Lekarz bardzo kompetentny,uprzejmy,cierpliwy.Odpowiada w sposób zrozumiały na wszystkie zadane pytania.Jest cierpliwy.Pacjenta traktuje bardzo poważnie.Polecam.