lekarz Andrzej Rumianek

2,1
1,6
1,9
1,9

Niestety, to była pierwsza i ostatnia wizyta u Pana Doktora. Tak jak szanuję lekarzy, tak w tym momencie niestety moja wiara w ideały poniosła porażkę. Mimo szczerych chęci, nie da się nic dobrego powiedzieć o wizycie lekarskiej. Pan Doktor w zasadzie nieustannie stuka w klawiaturę jednym palcem i "protokołuje" wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Żadnych wniosków, rad, dodatkowych pytań. Jest wspomniane tutaj stukanie w kolano, nawet zmierzone ciśnienie i osłuchanie. A na końcu recepta na lek przeciwbólowy i do zobaczenia za kilka miesięcy. Dalszych wniosków brak, poza pojedynczymi, suchymi stwierdzeniami. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak wyglądała wizyta prywatna. Kolejna będzie już gdzie indziej i raczej "z polecenia", a nie z przypadku.

Nie polecam!! Byłam zapisana z panem dr. Natomiast uprzedził mnie mój fizjoterapeuta że nie ma sensu ta wizyta ponieważ nic innego nie uzyskam jak popukanie w kolano i stwierdzenie ze nic mi nie jest. Wizyta moja przebiegała dokładnie tak jak mi powiedział. Wybłagałam jednak rezonans, usłyszałam od dr.odp. „skoro pani tak bardzo chce” Rezonans pokazał co innego. Dziś jestem po operacji kręgosłupa! NIE POLECAM !!!

Nie polecam. W przychodni Nasz Lekarz na NFZ porażka, zero empatii, oschly. Nic nie tłumaczy na zadane pytania odpowiada nie wiem. Kto zatrudnia takich lekarzy ,siedzą aby zapelniony był etat ,ale jak za kasę to zupełnie co innego

Lekarz zdecydowanie minął sie ze swoim powołaniem. Zadawał pytania, po czym nie słuchał odpowiedzi notorycznie przerywając sformuowaniem "dobrze, rozumiem". Jest nieprzyjemny i negatywnie nastawiony do pacjenta. Po pobieznym wysluchaniu problemu stawia diagnozy nie dając skierowania żadne badania. Nie tłumaczy kompletnie nic. Zero jakiejkolwiek pomocy i zainteresowania. Na kolejne wizyty karze przyniesc wyniki badan sprzed kilku lat. Krotki czas oczekiwania na wizytę zdecyowanie świadczy o tym jakim jest lekarzem. Porażka!!! Nie polecam nikomu!!!

"Lekarz" PORAŻKA! Z tak lekceważącym podejściem do pacjenta nie spotkałam się nigdy w życiu. Zblazowana mina, brak komunikatywności i brak empatii. Pan zachowuje sie jakby sprzedwałą bułki w sklepie. Dziękuję, do widzenia, następny, wizyta 5 min, do zapłaty 100 zł. Na szczęście mam pakiet medyczny z pracy, bo gdybym musiała zapłacić za tę farsę, to nie obeszłoby się bez obelg pewnie. Szkoda czasu i nerwów. Że mu nie wstyd brać kasę za te NIC co robi.

Kompletna porażka. Człowiek niekomunikatywny, nie potrafiący precyzyjnie formułować wytycznych. Bodaj najgorszy spośród wszystkich dotąd spotkanych. Odradzam

Dużą zaletą był krótki czas oczekiwania na wizytę (publiczną), poniżej tygodnia, gdy w innych placówkach ponad miesiąc. Pan doktor jest bardzo sympatyczny i sprawia wrażenie profesjonalne, zauważenie czegoś na zdjęciu zajęło mu chwilę. Zarzuty niestety mam odnośnie wyjaśnienia natury schorzenia. Niestetu tu Pan lekarz ograniczył się do przepisania leków przeciwbólowych i skierowania na rehabilitację, żadnej profilaktyki, wyjaśnień... Nieco więcej otwartości i sądzę, że ma szansę stać się wybitnym specjalistą.

pan doktor miły i uśmiecha sie troszkę. Wszystko robi by nie bolało. lecz by sie czegoś od niego dowiedziedzieć na temat choroby milczy. boji sie dotknąć pacjenta.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Poświęca odpowiednią ilość czasu na badanie i problemy zdrowotne pacjenta. Jest punktualny i pogodny. Wszystko wytłumaczy. Polecam Go.