dr n. med. Andrzej Rutkowski

Bardzo dobry ginekolog. Starannie podchodzi do spraw i godny zaufania . Slyszalam rozne opinie i bylam troszke przerazona przed pierwsza wizyta ale strach bardzo szybko minal podczas rozmowy z doktorem.W stu procentach polecam.

Lekarz kompetentny. Prowadził moje 2 ciąże w tym 1 bliźniacza. Zawsze chetnny do pomocy, a w trakcie porodu był cały czas pod telefonem. Dziękuję panie doktorze.

Dobry lekarz,czasem miewa humory ale to wiadome z jaką on ilością pacjentek pracuje i czasem jak każdy miewa humory ale jest świetny fachowiec,moja pierwszą ciążę prowadził,mój syn ma się nieźle a teraz jestem w ciąży i tez chcę żeby Pan Dr mnie prowadził.

Dwa razy rodziłam w Rydultowach, świetny szpital i super położne, chodziłam do doktora Rutkowskiego i nigdy nie poszłabym do nikogo innego! Dokładny, rzetelny, miły i znakomity fachowiec!

Bardzo dobry, kompetentny lekarz - oddział ginekologiczny prowadzony świetnie, jest dowodem na to jakim specjalistą jest sam ordynator

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rydułtowy"?

Alfred Niewiem

Anna Szostak

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy
44-280 Rydułtowy

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik
NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11