lekarz Andrzej Sala

3,9

Witam , obecnie prowadzę ciąże(NFZ) u tego doktora i jestem bardzo zadowolona. Doktor poświęca dużo czasu na badania, omawianie wyników , . USG też robi bardzo kompleksowe wszystko tłumaczy, co sie dzieje z dzidzią. Pyta się czy są jakieś dolegliwości, radzi co robić gdy coś boli. Wizyta jest bez stresu, a lekarz bardzo profesjonalny.Polecam

Bardzo polecam. Udałam się do dr Sala na pierwszą wizytę u ginekologa i naprawdę jestem zadowolona. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Nie mam zamiaru zmienić lekarza. Pozdrawiam

Polecam tego lekarza ! Konkretny, kontaktowy. Wizyta bez stresu, wszytko zostało mi wyjaśnione i uzyskałam wszystkie informacje. Z pełną świadomością polecam go przyszłym pacjentkom.

bardzo dobry lekarz, komunikatywny i profesjonalny. niesamowity zasięg wiedzy medycznej w różnorodnych specjalizacjach. godny zaufania, polecam w 100%. - Katarzyna

Jest lekarzem o dużej odpowiedzialności za pacjenta. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjętem. Badania przeprowadzane sa rzetelnie i fachowo. Takiemu lekarzowi można ufać.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Rafał Szyller

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12