lek. dent. Andrzej Sawczak

Chirurg stomatolog

Najlepszy stomatolog na świecie!!! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Delikatny, empatyczny, z cudownym poczuciem humoru. Jak zawsze bałam się wizyt u dentysty, tak teraz po poznaniu doktora Andrzeja, taka wizyta to sama przyjemność. Polecam z całego serca.

Nie ma lepszego stomatologa.Wszelkie naprawy zębów wykonane przez Dr.Andrzeja lata temu nadal nie sprawiają żadnych problemów.Mało tego bardzo dobrze wyrywa zęby.Moge śmiało polecić Pana doktora każdemu.

Najlepszy stomatolog ! Swietny specialista, anielska cierpliwosc I uprzejmosc. Polecam z calego serca Pana Doktora

Polecam Pana Doktora. Korzystam z Jego usług od lat. Profesjonalne podejście, mam do niego pełne zaufanie.

Pijany stomatolog zabija dwie osoby. Czy aby na pewno nadal powinien leczyć ludzi i wykonywać swój zawód?

Profesjonalne podejście jako lekarz, życzliwy dobroduszny człowiek, zawsze ma czas dla innych.Polecam