lekarz Andrzej Silczuk

Psychiatra

W imieniu córki chciałam podziękować za trafne postawienie diagnozy. Za opiekę, życzliwość i LUDZKOSC. Czy Pan dr. przyjmuje w Instytucie na Sobieskiego? Serdecznie polecam .

Czy Pan dr. przyjmuje w Instytucie na Sobieskiego? Serdecznie polecam .

Fatalny lekarz. Po hospitalizacji w celu diagnostycznym została u mnie zmieniona diagnoza z OCD + depresja na zaburzenie osbowości typu borderline. Dr Silczuk, u którego się wcześniej leczyłem po zmianie mojej diagnozy kompletnie zdziczał. Był w stosunku do mnie wręcz agresywny, podważał wszystko co mówię. Winą obarczyłbym totalne niezrozumienie tego zaburzenia, bo ilość publikacji jest znikoma, ale nie upoważnia to lekarza do takiego zachowania. Kompletny brak kompetencji. Nie polecam!

To najlepszy lekarz, do jakiego kiedykolwiek trafiłam, nie tylko z zakresu psychiatrii. Bardzo inteligentny, przenikliwy (czasem aż za bardzo ;-), dociekliwy, zaangażowany, uprzejmy, umie słuchać. Dobrze dobiera leki. Mogę z nim porozmawiać nie tylko o stanie swojej głowy, ale i na inne tematy. Jedyny mały minus za skracanie czasu wizyty, ale, z drugiej strony, zawsze można się z nim skontaktować poza zabukowanymi wizytami, co rekompensuje ww. mankament. Mogę szczerze polecić.

Lekarz, któremu można zaufać na długo. A to bardzo ważne przy długotrwałych terapiach. Tłumaczy wszystko i jest cierpliwy. Wymaga również konsekwencji u pacjenta. Wie, że zbyt duża pobłażliwość jest szkodliwa.

Minął rok od kiedy pojawiłam się na "detoksie" w warszawskim szpitalu na ul. Sobieskiego. Byłam odtruwana od benzodiazepin- u mnie był to głównie lek nasenny, który brałam barrrdzooo dłuuugoo. Wyszłam stamtąd po blisko dwóch miesiącach. Czysta, inna, bez uciążliwych objawów somatycznych... Dostałam na pocieszenie - oczywiście na sen - hydroksyzynę, która nie uzależnia i nie daje takiego euforycznego nastroju jak lek, który brałam. Dziś nie biorę nawet hydroksyzynki...po dwóch miesiącach od wyjścia już jej nie brałam. Nie byłam też na terapii po tym "odwyku", bo tak ułożyło się moje życie ...

Wyszłam stamtąd po blisko dwóch miesiącach. Czysta, inna, bez uciążliwych objawów somatycznych... Dostałam na pocieszenie - oczywiście na sen - hydroksyzynę, która nie uzależnia i nie daje takiego euforycznego nastroju jak lek, który brałam. Dziś nie biorę nawet hydroksyzynki...po dwóch miesiącach od wyjścia już jej nie brałam. Nie byłam też na terapii po tym "odwyku", bo tak ułożyło się moje życie i udało się:):) Ale tam byłam pod opieką doktora Silczuka:) Jest dobry, naprawdę dobry w tym co robi. Wyciągnął mnie z tego..dziękuję doktorze:)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U
Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej