lekarz Andrzej Śmiałek

Po prostu lekarz z powołania. Ma wspaniałe podejście do dzieci przede wszystkim cierpliwość i zrozumienie. Moje dzieci z chęcią chodziły na wizyty do dr Śmiałka, chociaż zawsze miały lęk przed wizytami lekarskimi. Wizyta na NFZ, ale zawsze uprzejma i wyczerpująca. Pacjent nie czuję się jak zło konieczne. I tak powinno być dlatego oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo kulturalny i porządny człowiek, polecam każdemu pacjentowi tego specjalistę

Uważam, że Pan doktor to właściwy człowiek na właściwym miejscu.Ma wspaniałe podejscie do malych pacjentow, jest bardzo rzeczowy i zarazem niezwykle uprzejmy. Mam do Niego pełne zaufanie. Polecam!