lek. dent. Andrzej Sobiegała

Nie wiem jak go scharakteryzować. Schelbiam sobie że go znalazłem :). Debeściak i już. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia

Leczę się u doktora Sobiegała od dziecka i jemu zawdzięczam piękny uśmiech a to dlatego, że potrafił "sprzeciwić" się decyzji ortodonty i zadecydował nie usuwać zębów, które jego zdaniem brak ich skrzywdziłoby mnie wizualnie. Wytłumaczył swoją decyzję oraz prosił o ewentualną zmianę ortodonty, dzisiaj zęby są proste i piękne, leczę się u doktora razem z całą rodziną i z wielką przyjemnością polecam każdemu tego stomatologa!

jest to lekarz ktory jako jeden podjal sie wyrwania mojego zeba,co wszyscy lekarze w moim miescie odsylali mie do kliniki na ciecie.Leczy moje zeby juz 3 rok i jestem bardzo zadowolona i polecilam lekarza kilku moim znajomym i tez u niego lecza swoje zeby i sa bardzo zadowowleni. Lekarz-dentysta z powolania a nie z pezymusu.

Lekarz-dentysta z powolania a nie z pezymusu.

Lekarz z powołania jest osobą ,który ma specjalne predyspozycje do dawania siebie innym.Posiada dar służenia sobą ,swoim czasem a przede wszystkim swoją optymalną wiedzą .Jest prawdziwym mistrzem sztuki dentystycznej począwszy od profilaktyki ,leczenia i protetyki .Jestem jego pacjentką wdzięczną za zdrowy uśmiech .

Bardzo dobry i to od kilkunastu lat.Oby tak dalej...

Bardzo dobry i to od kilkunastu lat.Oby tak dalej...

Doktor jest sympatycznym człowiekim. Tłumaczy wszystko jak należy. Finanse - umiarkowane. Nie zgodze się jednak z opinią, ze pracuje na super sprzęcie-bo sprzęt ma standardowy. Nic specjalnego. Oczywiście, to nie umniejsza tego,ze można go polecić, ale nie do jakiś mega skomplikowanych przypadków, bo do takowych to jest potrzebny na prawde super sprzęt. Pozdrawiam i ogólnie polecam

Witam! Chciałbym polecić Wszystkim zainteresowanym bardzo dobrego dentyste dr.Sobiegałe.Kompetentny profesjonalista+sprzęt z najwyzszej półki.Teraz wizyta u dentysty nie kojazy sie z najgorszym koszmarem. Pozdrawiam i polecam.

Dzięki Doktorowi wizyt u stomatologa to sama przyjemność. Moje zęby są zdrowe a uśmiech już zawsze gości na mojej twarzy :-) Polecam w 100%...na pewno z gabinetu wyjdziecie zadowoleni.

Polecam w 100%...na pewno z gabinetu wyjdziecie zadowoleni.

Jest to bardzo dobry dentysta Polecam.Poswieca pacjentowi bardzo duzo czasu.Pacjent ktory jest u niego czuje ze jest w rekach profesjonalisty

Polecam Doktora taki lekarz zdarza się jeden na milion :-) Pozdrawiam Ania.

Polecam Doktora taki lekarz zdarza się jeden na milion :-)
Pozdrawiam Ania.