Dobry fachowiec i konkretny.Operował mojego syna i jestem zadowolona. Polecam.

Dobry fachowiec i konkretny.Operował mojego syna i jestem zadowolona. Polecam.

A ja jestem zadowolona z tego lekarza. Mieliśmy z nim do czynienia w szpitalu na Wojciecha i bardzo miło go wspominamy.

Mój synek (1,5 roku) miał operację przepukliny - jeszcze w szpitalu na Wojciecha. Byliśmy bardzo przestraszeni (przepuklina uwięzła, należało szybko przeprowadzić zabieg). Zachowanie tego lekarza było skandaliczne: krzyczał na nas jako rodziców opiekujących się maluchem po narkozie, groził, był cyniczny i złośliwy. Na zwrócenie mu uwagi wykrzyczał że on może wszystko bo jest tu ordynatorem (a był chyba zastępcą). Poskarżyliśmy się na niego jego szefowi (zainteresowaniu wiedza komu), odparł ...'ze on już taki jest'. Prawdopodobnie jeśli zapłaci się temu panu za wizytę potrafi odzywać się uprzejmie. Może jako chirurg jest ...

Może jako chirurg jest sprawny, ale jako człowiek - zwyczajny cham i prostak.
Przestrzegam przed tym lekarzem - dziecko potrzebujące chirurga to wystarczające zmartwienie - więc znajdź innego. Sokala dostarczy ci duuużo niepotrzebnego stresu.

Nie polecam!!!Potrafi wzbudzić zaufanie...Rodziców opiekujących się dziećmi traktuje jak intruzów-nie udziela informacji o leczeniu.