lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Jestem po operacji kolna lewego u doktora Andrzeja Soleckiego, super gosc, wszystko poszlo dokladnie tak jak mowil jestem zadowolony polecam

Bardzo dobry lekarz, świetny człowiek, operacja którą przeprowadził pozwoliła wrócić do aktywnego życia a co ważniejsze trwać w aktywności bez dolegliwości. Polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan doktor jest miłym i życzliwym człowiekiem oraz naprawdę zna się na rzeczy. Lekarz z powołania, a idąc na operację wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Byliśmy z synem u Pana doktora parę dni temu. W ciągu trzech godziń przeszliśmy obydwoje przez konsultacje, badania, rentgeny, jeden MR oraz rozpoznania i wskazania lekarskie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu całego przedsięwzięcia od strony medycznej jak i organizacyjnej. Bardzo polecamy.

Cudowny lekarz, jestem tydzień po rekonstrukcji acl , dr Solecki to prawdziwy lekarz z powołania ma ogromne doświadczenie i wielkie serce czuć od niego życzliwość i troskę o pacjenta. Polecam w 100% tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ