lekarz Andrzej Sporny

2,9
2,4
2,7
2,1

Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam

Typowy gbur. Przenosi chyba swoje prywatne humory do gabinetu. Jest niestety nieprzyjemny, jeśli coś nie jest po jego myśli. Mam wrażenie a raczej się nie mylę z powodu wykonywania mojego zaworu, że leczy kompleksy wzrostu itp. Jako kobiety powiem jednoznacznie to typowy BUC.

Podzielam opinię niezadowolonych,gastroskopie wykonał mi potwornie ,wszystko mnie bolało przez kilka dni ,robił to na siłe a znieczulenie wcale nie działało .Moje wrażenie to takie ,że chce mi dać do zrozumienia,że nastepne mam zrobić prywatnie bo znow przezyje koszmar.Nie polecam pana doktora !!!!!

Czy ten lekarz wypisze zwol z wf na rok ?

Czy ten lekarz wypisze zwol z wf na rok ?

Zgadzam się,że jest niedouczony. Byłam z bratem, gdzie miał podejrzenie nowotworu jelita grubego. Nie potrafi odczytać terminów medycznych, dopiero w Toruniu pani mi wytłumaczyła, że na wypisie ze szpitala termin jelito grube - przełyk- gardło nie oznacza, że w gardle są przerzuty, chociaż pan doktor tak twierdził,. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Nie polecam zdecydowanie może i zna się na rzeczy ale w moim przypadku potraktował mnie jak idiotkę -wmawiał że dolegliwości są z powodu depresji . Po diagnozie w szpitalu okazało się że mam chorobe leśniowskiego Crohna -lekarz bezczelny, i nie polecam.

Najlepszy gastroenterolog w dawnym woj.włoclawskim

Najlepszy gastroenterolog w dawnym woj.włoclawskim

Szkoda słów, pan doktor w czasie mojej wizyty uczył sie obsługi komputera, raczej interesował Go sposób sporządzania karty niż sam pacjent. czułam się jak intruz.

sumienny odpowiedzialny wiarygodny i uprzejmy potrafi wytlumaczyc i doradzic przyczyny i skutki polecam :)

bezczelny, nieprzyjemny wykonywał badanie na siłe wpychajac urzadzenie do gardła(ból utrzymywał sie przez 3 dni) Dodam ze wczesniej miałam wykonywane endoskopie w szpitalu na barskiej i tam badanie odbyło sie bez bólu w przyjemnej atmosferze.