lekarz Andrzej Stankiewicz

1,8
1,9

Niekompetentny lekarz , zdecydowanie odradzam wizyty u tego Pana.Przy wizycie poświęcił mi nie całe pół minuty gdyż poczekalnia była pełna .Był nieuprzejmy i niekontaktowy , nie wspominając o kompetencjach Pana który chce diagnozować na podstawie kopi ksero zdjęć z przed ponad 8 lat .Niestety nie zostałam wysłana na jakiekolwiek badania , nie dostałam leków które biorę już kilka lat , nie odpowiedział mi na jakiekolwiek pytanie .Podsumowując po ponad 6 mc czekania na wizytę wyszłam po minucie z pustymi rękoma i brakiem jakichkolwiek informacji !

Świetny lekarz, dzięki temu Panu mam sprawne kolano i uprawiam sporty. Świetny fachowiec, po 15 latach od skomplikowanego zabiegu (którego inni lekarze nie chcieli się podjąć) jestem w pełni sprawny. Może tylko nie potrafi rysować.

Świetny lekarz, dzięki temu Panu mam sprawne kolano i uprawiam sporty.
Może tylko nie potrafi rysować.

w zakresie schorzeń kręgosłupa wykazuje niekompetencję, jest głuchy na dolegliwości pacjenta nie przeprowadza badania diagnozuje "na oko" - szkoda czasu na tego lekarza

Nie mogę uwierzyć w to co tutaj przeczytałam. Lekarz, który doprowadził mnie do normalnego funkcjonowania nazywany "konowałem"... nie wiem czy to konkurencja się kłania?Jestem w szoku! Ja zdecydowanie POLECAM! Miałam okazję poznać go z dwóch punktów widzenia - jako lekarza i jako orzecznika w ZUS. Podchodzi do pacjenta z niezwykłą uwagą. Nigdy w życiu nie byłam potraktowana przez niego w sposób niemiły, nieżyczliwy... również nigdy nie odczułam żeby nie chciał mi pomóc, przykłada się do wykonywanej pracy, robi to z niezwykłą starannością i dokładnością.. a przede wszystkim SKUTECZNOŚCIĄ.

Niestety lekarz niewarty nawet złotówki zero kultury a jego umiejętności pozwalają by pracował jako zwykły lekarz jakby moógł to by wszystkich ludzi zrobił zdolnych do pracy byle mógł mieć zysk z pracy ZUS beznadziejny przypadek medycynie.jako ortopeda zero punktu dla tego pana.

Niestety musze podzielic zdanie poprzedników nie jest to lekarz godny zaufania i nawet swoim wygladem nie przypomina lekarza nie interesuje Go pacjent a raczej to zeby jak najszybciej skonczyc prace.

DAREMNY KONOWAŁ.LEKARZ KTÓRY SIĘ NA NICZYM NIE ZNA DODATKU ORZECZNIK ZUS TO JUŻ LUDZIE WIECIE JAKI MOŻE TEN PAN BYĆ MIŁY.

daremny niech umyje sobie ręce jak przychodzi leczyć na sienkiewicza i niech zaklada ten konobał fartuch biały

to nie lekarz to tragedia w nowym wydaniu

to nie lekarz to tragedia w nowym wydaniu

bez komentarza:)lekarz ktory sie nie zna .

bez komentarza:)lekarz ktory sie nie zna .