lekarz Andrzej Stojek

Wielokrotnie korzystałem z porad Pana Doktara Stojka. Pełen profesjonalizm, dobro,kultura,skupienie na dolegliwościach pacjenta,podeĵście do problemu z pełną powagą,każdorazowo trafna diagnoza połączona ze skutecznym leczeniem.

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Musiałam zmienić kardiologa, ponieważ mój nie był chwilowo dostępny. Wybrałam dr Stojka że względu na opinie w Internecie. Pan doktor podczas wizyt (byłam parę razy) dziwnie się zachowywał, śmiał się do siebie i był nieuprzejmy. Przepisał mi dodatkowy lek, po którym źle się czułam. Poinformowałam go o objawach i powiedział, że gdyby jego kolega kardiolog nie miał takich objawów, to by mi nie uwierzył. Mój stan po wizytach u tego lekarza tylko się pogorszył. Mam nadzieję, że już nigdy do niego nie trafię.

Kompetentny, rzetelny i godny zaufania lekarz. Potrafi wysłuchać z cierpliwością, jest zainteresowany problemami pacjenta, zawsze stawia trafną diagnozę i aplikuje odpowiednio dobrane leki. Polecam!

Kompetentny lekarz, z ogromną wiedzą i kompleksowym podejściem do pacjenta. Potrafi spokojnie wytłumaczyć i doradzić, a zalecenia przekazuje w zrozumiały sposób. Umie słuchać z uwagą, jest lekarzem empatycznym i zaangażowanym. Polecam z czystym sercem!

Traumatyczna wizyta, pełna niewybrednych komentarzy pana "doktora". Jego diagnoza pozostawia wiele do życzenia - z gabinetu wyszłam z płaczem i skierowanie do szpitala w trybie cito. Na szczęście znalazłam innego lekarza, który nie mógł uwierzyć w to, jakie zalecenia dał mi dr Stojek. Nie polecam

To Anioł nie człowiek czy lekarz :D Nigdy nie spotkałem się z takim zaangażowaniem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji i chciałbym by wszyscy lekarze uczyli się od niego kultury osobistej :)

Zdecydowanie nie polecam. Przyszedłem z jedną sprawą, ale chciałem zapytać innego. Po zadaniu pytania dowiedziałem się, że mam się zdecydować z czym przychodzę, bo jak mam dwa problemy, to powinienem umówić dwie wizyty. Zdecydowanie odradzam. Chytry i pozbawiony kultury osobistej.

Zdecydowanie odradzam.
Chytry i pozbawiony kultury osobistej.

Zdecydowanie nie polecam. Byłem u niego 3 razy i 3 razy przepisał mi antybiotyk. Zdiagnozował mi anginę a gdy się zapytałem czy oby na pewno, bo nie czuję się, aż tak źle, żebym musiał znowu jeść antybiotyk to mi powiedział: "jak Pań się ze mną nie zgadza to niech zmieni lekarza". Za 4h poszedłem do innego i żadnej anginy już nie miałem. Wyleczylem się w 3 dni, bo był to wirus. Wydaje mu się, że rozumy pozjadał i jak tylko ktoś nie do końca jest przekonany do jego diagnozy to robi się gburowaty. Uwaga na niego, bo źle rozpoznaje choroby, albo ma jakiś kontrakt z firmami od antybiotyków.

Zdecydowanie polecam doktora Stojka. Bardzo uprzejmy i skupiony na pacjencie. Trafne diagnozy stawia na podstawie swojej jak się okazuje dużej wiedzy z zakresu interny jak również kardiologii. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem, a później obrazowo przedstawia przyczynę dolegliwości. Leczenie bardzo skuteczne. Polecam!

Zdecydowanie polecam doktora Stojka.
Bardzo uprzejmy i skupiony na pacjencie.
Polecam!

Kultura osobista? Chyba została u tego doktora poza gabinetem, wyjątkowy impertynent, zdecydowanie nie polecam! Tylko obraza pacjenta.