lekarz Andrzej Subocz

Dobry, doświadczony lekarz, a przede wszystkim Człowiek gotowy bezinteresownie pomóc choremu w trudnej sytuacji

Serdecznie polecam Doktora Subocza, kompetentny i rzeczowy. Otwarty na ludzi, pełnej życzliwości i zrozumienia mojego problemu. W mojej opinii spełnił moje wymagania!

Nie polecam. Kilka razy byłam u tego lekarza na NFZ. Szybko,szybko,by pozbyc się pacjenta i skończyć szybciej prace. Kiedyś poszłam do niego z chorobą bostońską,oczywiście nie miał zielonego pojęcia co mi jest i jak usłyszał moje spostrzeżenie na temat co mi dolega to zrobił wielkie oczy i wysłał do żony,która rownież jest mało kompetentna wypisując leki na żylaki. Dopiero od pediatry mojej córki dowiedziałam się,że to jednak była bostonka. Na zapalenie oskrzeli leczyłam się ponad miesiąc,bo lekarstwa dobrane nieodpowiednio. Nie polecam.

szkoda czasu jak przyjmuje w poliklice. Bylem w piatek lekarz bardziej byl zajety rozmowa przez telefon z ona czyniac jakas rezerwacje niz tym co niego mowie. Nie wyjasnil mi przyczyn chorobowych tylko wypisyla skierowanie i recepte na lek w innej postaci o tym samym skladzie, ktory mi nie pomogl. WNIOSEK WOGOLE MNIE NIE SLUCHAL!!!!. Żenada a przeciez to nie za darmo tylko z mojego ubezpieczenia. Lepiej niech zajmie sie zona albo kariera w PiS i nie wprawowadza pacjetow w blad, ze jest lekarzem.

Doskonały lekarz, lekarz z powołania. Otwarty na ludzi, potrafi słuchać pacjentów. Bardzo trafne diagnozy i fachowe leczenie.

Jestem zadowolony z wizyty u tego lekarza. Kompetentny i godny polecenia.

Jestem zadowolony z wizyty u tego lekarza. Kompetentny i godny polecenia.