dr n. med. Andrzej Swatowski

Nefrolog

Uprzejmy, fachowy lekarz. Tłumaczy dokładnie wyniki, jest cierpliwy, spokojny, prowadzi wywiad. Pacjent czuje się zaopiekowany. Polecam Pana doktora

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

super lekarz, ma czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie ,

Bardzo dobry specjalista! Pasjonat swojej pracy. Na wizycie byłam z tatą, który jest starszym człowiekiem. Pan doktor profesjonalnie potraktował pacjenta, zlecił badania i dalsze leczenie. Tata jest już spokojny. Dziękuję Panie doktorze!

Bardzo miły i konkretny Pan doktor. Jasno, rzeczowo,precyzyjnie przedstawił diagnozę i możliwe metody leczenia. Zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą medyczną .