Andrzej Swiatkiewicz

Chirurg plastyczny

Bardzo solidny lekarz. Miły, uczynny, profesjonalny. W ramach leczenia na NFZ zabieg przeprowadzony wzorcowo. Opieka rzetelna. Polecam gorąco i dziękuję Panu Doktorowi

Niestety ja po plastyce nosa w lutym u dr.Świątkiewicza musiałem udać się na poprawkę do innego chirurga .. Na konsultacji , ponownej konsultacji , przed operacją (nawet po ) , na wizycie kontrolnej ( 2 wizytach kontrolnych )- cały czas pokazywałem zdjęcie nosa i pytałem czy się uda /udało.. miał byś mały , wąski ,zadarty . Niestety nie wyszło . . Doktor cały czas wmawiał ,ze nos się uniesie do góry … gdzie na logikę nos idzie w doł i z natury i po operacjach .. z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej . Dzwoniłem do niego przynajmniej 1 na tydzień .. Nie został zwężony ( o co prosiłem ) czubek nie został uniesiony , i nie został uformowany tak jak chciałem .. Tak naprawdę po ściągnięciu gipsu ,ani ja ,ani moja mama która zemną była nie widzieliśmy efektu ( różnicy ) Jak pokazał zdjęcie po - myślałem ,że to było zdjecie przed .. Jak zapytałem czy będzie taki jak na zdjęciu powiedział ; '' przecież panu taki nos nie pasuje ..'' DLACZEGO NIE POWIEDZIAŁ TEGO PRZED OPERACJĄ !!!!!!.. Sam dziwnie się spojrzał ' jakby coś nie wyszło ' . Odmawiał mi poprawki .. twierdził ,ze jest dobrze .. oszukując ,że poprawkę można zrobić po 1,5 -2 lat .. . Jestem 3 dni po kolejnej operacji u innego chirurga .. Przeżycie do opisania w pamiętniku .. 2 operacje w ciągu pół roku .. Nie czytajcie opinii w internecie ( te pozytywne są podejrzane.. u doktora Świątkiewicza są tylko pozytywne ) Przynajmniej udajcie się na 3 konsultacje u 3 różnych lekarzy zanim wybierzecie; wyjaśnijcie co chcecie i oczekujcie wyraźnej odpowiedzi czy to się uda ..

jestem bardzo zadowolona z nosa i polecam lekarza

jestem bardzo zadowolona z nosa i polecam lekarza

operowal mnie pan doktor ok rok temu jestem srednio zadowolona ,szukam lekarza ,ktory bedzie mi w stanie bardziej pomoc, pozdrawiam

Bardzo dobry specjalista! Jestem po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i ludzkiego podejścia doktora. Liczy się ze zdaniem pacjenta, potrafi wysłuchać, jest przesympatyczny, bardzo dokładny! Mam rzopuszczalne piękne szwy, żadnych drenów ani siniaków. Po tygodniu mogę wracać do pracy bo czuje się fantastycznie ! Bardzo bardzo polecam....czasami warto pójść zainwestować i pójść na wizytę nawet jeśli masz wybranego lekarza - upewnij się czy to odpowiedni. Ja byłam wcześniej u Bieńkowskiego i nie dałabym sobie w tej klinice nawet plasterka przykleić! Poszłam na wizytę do dr Świątkiewicza i od razu wiedziałam że jestem w dobrych rękach ! pozrawiam

Pan dr Swiatkiewicz jest przemilym czlowiekiem, podchodzacym indywidualnie do pacjenta, wyjasnil mi wszystkie za i przeciw, na pewno jeszcze raz z korzystam z uslug pana dr. Zdecydowanie polecam,