lekarz Andrzej Szczerbowski

2,5
2,7
2,5
2,4

Moim zdaniem najlepszy specjalista na Podbeskidziu. Kompetentny i posiadający ogromną wiedze. Wcześniej chodziłem do Pani Ewy L.M. ale zdecydowanie wybieram Pana Doktora Szczerbowskiego. Zresztą ilość pacjentów których przyjmuje jest najlepszym wyznacznikiem jego kompetencji

Odczułam się od 3 lat, wcześniej profesjonalna diagnoza i odpowiedni dobór leków które przyniosły ogromną poprawę w alergii. A jak mamusie chcą pogadać albo się pożalić to wizyta u lekarza nie jest dobrym miejscem. Lekarz ma być kompetentny i wyleczyć, i to zadanie wykonuje celujaco

Większość opinii dotyczących pana doktora mogę potwierdzić. Połowę czasu spędza na monologach pt chora służba zdrowia, krytyce matek które chodzą prywatnie do ginekologa w czasie ciąży a do alergologa z dzieckiem na nfz, krytyce kolegów lekarzy po fachu etc. Dwukrotnie miałam sugestię aby pojawić się ...

Dwukrotnie miałam sugestię aby pojawić się z dzieckiem prywatnie, jednak zignorowałam je, staram się nie wchodzić w polemikę ani nie mówić zbyt wiele. Niestety próba zadania jakiegokolwiek pytania kończy się standardowym gadaniem.
Jednak... dwukrotnie w ciągu 4 lat dziecko miało robione testy wziewne na nfz, astma oskrzelowa opanowana, skończyły się ciągłe zapalenia oskrzeli. Tak więc pomimo tych wszystkich niedogodności lekarza na razie nie zamierzam zmieniać.

Totalna porażka. Pół roku czekania na wizytę, dwie godziny zmarnowane przed gabinetem i potem 20 minut słuchania monologu p. doktora bez składu i ładu, kompletnie nie na temat. W ogóle nie słuchał co się do niego mówiło. Gadał o jakiś pierdołach, o swoim bratanku, o jakimś koledze weterynarzu, o ilości aptek w Polsce, pytał się MNIE o zawód... ciężko było mu przerwać. Dziecko osłuchał, ale nie powiedział nic na jego temat. Dał receptę na krople do nosa, ale ani słowa o dawkowaniu. Nie dał zaświadczenia dla pediatry, bo miał pretensje, że pediatra leczyła dziecko przed nim (a kto miał leczyć?!). Ten doktor to kompletna pomyłka. Nie wiedziałam, że uczelnie medyczne mogą produkować takie buble!

Widzę że nie jestem tutaj pierwszą nie zadowoloną matką z pana lekarza Szczerbowskiego i jak mi wiadomo nie doktoryzowała się więc żadnym doktorem nie jest! Moja córka jest alergikiem ma silne AZS co usłyszałam od pana: ee tam nie ma się czym przejmować. Poprosiłam o ...

Moja córka jest alergikiem ma silne AZS co usłyszałam od pana: ee tam nie ma się czym przejmować. Poprosiłam o przepisanie mleka dla córki przepisał mi jedną puszkę, jak zapytałam czy może przepisać mi choć 10 puszek ( 1 szt starcza na 5 dni) odpowiedział że nikt mi więcej nie przepisze a poza tym dziecko jest już duże i nie musi jeść samego mlek,a może gdyby była zdrowa to owszem mogła by wszystko jeść ale jeśli dieta dziecka opiera się tylko na mleku to co mam jej niby dać ? Zagłodzić? zaczął się tylko głupio uśmiechać i poinformował nie że WY matki zawsze coś wymyślacie i dużo mówicie ( owszem ale wiemy o czym, nie tak jak on) ostatecznie skierował nie do gastrologa bo według niego wysypka rany na ciele dziecka to nie objaw alergii. Proponuję panu wrócić z powrotem na fakultet bo prawdopodobnie zaliczył go pan na ściągach!

Również kierował nas na płatne badania do wyznaczonego przez niego laboratorium, potwierdzam również to że dużo mówi ale nie na temat i że jest ukierunkowany tylko na zysk a nie na pomoc dziecku.
NIE POLECAM jeśli nie wierzycie, zawsze możecie zmarnować czas :D

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24