dr n. med. Andrzej Szlęzak

Chirurg ogólny

Wspaniały człowiek...super podejście do pacjenta, cierpliwy, wyrozumiały. Polecam doktora...ratuje nogę mojego taty, gdzie groziła mu utrata stopy. Dla nas jest Wielki i Cudowny :-) dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Bardzo dobry fachowiec pod względem wiedzy i umiejętności. Miałam usunięty guzek krwawniczy (żylak odbytu) w warunkach ambulatoryjnych. Bałam się i chwilę pocierpiałam po zabiegu ale nie żałuję, bo pan doktor wykonał zabieg profesjonalnie a po żylaku nie ma śladu. Bardzo wszystkim polecam :-)

Lekarz cudowny ,opisywał wszystko co i jak będzie leczone po zabiegu fachowy,solidny cudowny lekarz pomimo tego że musiał trochę do niego jechać ,to nie żałuję ani trochę mało tego na pewno wrócę do takiego specjalisty

Święta cierpliwość i w stosunku do pacjenta i w leczeniu, do tego kompetencje i zaangażo- wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to niemodne). Dziękuję doktorze.

wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to
niemodne). Dziękuję doktorze.

znakomity fachowiec[słuszna powszechna opinia ,że wojskowi lekarze są najlepsi!!],perfekcyjnie operuje[nawet nie widać blizny],kompetentny, kolejny wybitny specjalista,który nienawidzi biurokracji

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Szczecin"?

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
71-300 Szczecin
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin