dr n. med. Andrzej Szlęzak

Nie polecam. Jak dla mnie katastrofa. Lekarz niechętnie tłumaczy, co się dzieje. Niechętnie odpowiada na pytania. Czasem zrobi to już z wielką łaską, ale najczęściej posyła takie spojrzenie, jakby miał wielki problem, bo pacjent powinien już wszystko wiedzieć z góry. Dodatkowo ma jakieś problemy z pamięcią. Zakłada, że już coś zrobił albo powiedział i nie można przetłumaczyć mu, że było inaczej. Nie radzi sobie także z systemem informatycznym i dużo więcej czasu poświęca raczej temu niż pacjentowi. Podsumowując lekarz nie jest uprzejmy.

Jeden wielki koszmar ten lekarz, trzy wizyty - leżałam na kozetce i nawet do mnie nie wstał, pielęgniarka opisywała co widzi. Dramat. Zgłoszę to dalej. Może doktorze czas na dietę?!

Niecały tydzień po pierwszej wizycie jestem po zabiegu. Zabieg na miejscu. Konkretnie, rzeczowo, bez przewlekłego odkładania, ziółek, homeopatii.

Niecały tydzień po pierwszej wizycie jestem po zabiegu. Zabieg na miejscu.
Konkretnie, rzeczowo, bez przewlekłego odkładania, ziółek, homeopatii.

Wspaniały człowiek...super podejście do pacjenta, cierpliwy, wyrozumiały. Polecam doktora...ratuje nogę mojego taty, gdzie groziła mu utrata stopy. Dla nas jest Wielki i Cudowny :-) dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Bardzo dobry fachowiec pod względem wiedzy i umiejętności. Miałam usunięty guzek krwawniczy (żylak odbytu) w warunkach ambulatoryjnych. Bałam się i chwilę pocierpiałam po zabiegu ale nie żałuję, bo pan doktor wykonał zabieg profesjonalnie a po żylaku nie ma śladu. Bardzo wszystkim polecam :-)

Lekarz cudowny ,opisywał wszystko co i jak będzie leczone po zabiegu fachowy,solidny cudowny lekarz pomimo tego że musiał trochę do niego jechać ,to nie żałuję ani trochę mało tego na pewno wrócę do takiego specjalisty

Święta cierpliwość i w stosunku do pacjenta i w leczeniu, do tego kompetencje i zaangażo- wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to niemodne). Dziękuję doktorze.

wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to
niemodne). Dziękuję doktorze.

znakomity fachowiec[słuszna powszechna opinia ,że wojskowi lekarze są najlepsi!!],perfekcyjnie operuje[nawet nie widać blizny],kompetentny, kolejny wybitny specjalista,który nienawidzi biurokracji

To najlepszy specjalista na jakiego miałam szczęście trafić.Sympatyczny, kompetentny i wspaniały lekarz.Panie Doktorze dziękuję za udane zabiegi. Dzięki Panu mogę chodzić w mini bo po żylakach nie ma śladu. Jestem Panu ogromnie wdzięczna, bo robi Pan dla pacjentów sporo ponad normę. Wiem że nie tylko ja darzę Pana uwielbieniem:)Z całego serca dziękuję.

Panie Andrzeju, pragnę serdecznie podziękować za leczenie mojego tatuśka. Walczył Pan uparcie do samego końca, dał Pan z siebie wszystko... dbał Pan nawet o najmniejszy szczegół... jestem za to bardzo, bardzo wdzięczna... Tatuśka już z nami nie ma, ale robił Pan wszystko co było możliwe... dziękuje... Paula-córka Pana Józefa W.

Paula-córka Pana Józefa W.