dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

nie uprzejmy nie poświeca czasau ciagle sie śpieszy niestety pobudzony jak pod wpływem środków odurzajacych

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi wesoło, wiedząc, ze gdybym miała choćby korzenie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Ubytki i zmiany są tak nieodwracalne, że nawet implanty trzeba teraz "szyć na moją miarę". Już myślałam, że nic nie da się zrobić, ale dr Szwarczyński coś wymyślił. Wierzę w niego! Jutro mam pierwszy zabieg;)
Trzy tygodnie temu mojej 83 letniej mamie wstawił podstawy do implantów w górne jedynki i dwójki. Nic nie bolało i wszystko świetnie się goi. A strach i wszelkie obawy ustąpiły natychmiast po wejściu do gabinetu, jeszcze przed podaniem znieczulenia. Magia! Nie! Po prostu serdeczny, życzliwy sposób traktowania pacjenta! Dbałość o komfort psychiczny.
Zresztą dla mnie to nic nowego, jestem pacjentką dra Szwarczyńskiego od niemal 25 lat i nie poszłabym do innego stomatologa. Uratował mi już kilka słabych zębów. A dlaczego dopiero teraz implanty? Wydawało mi się, że w moim wieku (54) nie warto wstawiać dalszych dolnych zębów, pieniądze zamiast na nie można wydać na coś innego. Nic bardziej mylnego! Trzeba inwestować w siebie. A jak zna się takiego lekarza, grzechem byłoby nie skorzystać z Jego wiedzy i doświadczenia.
Ps. za cały zabieg zapłacę w 2 ratach!
Violetta Sobczak

super doktor!!!!!!!!!!!!! gorąco polecam!!!!!!!!!!!! uratował moja jedynke a było napawde ciężko. podziękowania również dla s.p. dr Rakowskiego który robił wszystko żeby ząbek uratować, niestety lata zrobily swoje, rózni lekarze obiecywali wiele ale nikt tak jak dr szwarczynski nie podszedł do sprawy, od samego początku rozjaśnił mi całą sytuacje, przedstawił jak i co i przeszedł do sedna, dzisiaj ciesze się piekna lewa jedynka i jestem szczesliwa i spokojna ze tak blisko mam tak wspaniałego stomatologa. mam dwie cudne córki w wieku 4 i 6 lat i od czasu poznania asko dent-u i wspaniałej obsady zabki moich córek z zaufaniem poleciałam właśnie tym lekarzom. kochani jeśli szukacie dobrych stomatologów to zapraszam do ASKO dent w Poznaniu

Bardzo kompetenty, fachowy lekarz, a przy tym niezwykle sympatyczny.

Bardzo kompetenty, fachowy lekarz, a przy tym niezwykle sympatyczny.

Polecam tego chirurga bardzo goraco. Trafilam do niego z ciagnacym sie od dlugiego czasu problemem, ktorego przyczyna zostala wczesniej mylnie zdiagnozowana (czyli w rezultacie nie zostala zdiagnozowana). Doktor Szwarczynski zdiagnozowal problem, okreslil mozliwe metody leczenia i usunal przyczyne. Jeszcze raz polecam!

Polecam doktora jest profesjonalny i miły.

Polecam doktora jest profesjonalny i miły.

Polecam dr. Andrzeja Szwarczyńskiego, we wrześniu br, usuwał mi chirurgicznie trzy zatrzymane ósemki. Wszystko poszło bardzo sprawnie, bezboleśnie i szybko, bardzo kompetentny i sympatyczny chirurg, cały czas mówił do mnie żeby mnie uspokoić i żebym nie myślała o zabiegu.

Andrzej Szwarczyński to bardzo dobry lekarz polecam .........ale kazdy ma prawo wyboru .

Polecam Pana Doktora Andrzeja Szwarczyńskiego.Bardzo dobry lekarz i specjalista z tytułem naukowym.Miły,uprzejmy, delikatny oraz Człowiek z Wielkim Sercem.Operował mojego synka z sukcesem.

nie polecam!ma tytuł doktora ale w praktyce beznadziejny.pozory mylą!popisuje się przed asystentką,ciągle rozmawia przez komórkę ignorując pacjenta.mam przez tego pseudo doktorka zniekształcony zgryz!