lekarz Andrzej Szylko

Urolog

2,9

Miałem ogromne bóle brzucha pojechałem na SOR w Jeleniej górze tam a nie powiedziały mi że muszę długo czekać pięć sześć godzin aż będzie lekarz skierował mnie do lekarza rodzinnego w szpitalu lekarza w szpitalu oczywiście nie było dopiero po 18:00 A ja byłem o 8:00 rano poszedłem do poradni specjalistycznych oczywiście Powiedziano mi to samo więc podszedłem do gabinetu urologicznego i zapytałem doktora Andrzeja czy mnie przyjmie że jestem turystą i mam bardzo duży ból brzucha kazał mi się rozebrać wykonał badanie USG inne podstawowe skierowanie na RTG następnie postawił diagnozę przepisał leki po godzinie 6:00 Dziękuję panu doktorowi a także jego pielęgniarce za szybką i właściwą reakcję a nie zmywanie tak jak to było przedstawione wyżej

Żadne słowa nie oddadzą ignorancji z jaką dr "zajmuje" się pacjentem. Przez kilka lat podczas prywatnych wizyt, przepisywał dr te same lekarstwa - czasami w ogóle nie badając taty. W tym czasie wynik PSA ogromnie wzrósł. Żałuję, ze od razu nie zabrałam tatę do specjalisty we Wrocławiu. Wycięcie prostaty odbyło się w granicznym momencie ( z przerzutami do węzłów). Odradzam, a dr radzę raz jeszcze zerknąć na tekst przysięgi Hipokratesa.

On swoje problemy wylewa na pacjentów przez gburowate podejście w ogóle nie słucha co masz do powiedzenia lub co ci dolega. Wszystkie wyniki które były robione na lepszym sprzęcie są jego zdaniem nic nie warte bo on ich nie robił inni lekarze jego zdaniem nie mogą mu w niczym dorównać ponieważ jest największym konowałem jakiego widziałem Nie umie odczytywać obrazu USG mimo że laik widzi kamienie a jego zdanie ich nie ma i już długo można by było pisać powinni mu odebrać prawo do wykonywania zawodu Ten konował ma jakieś ...

On swoje problemy wylewa na pacjentów
przez gburowate podejście w ogóle nie słucha
co masz do powiedzenia lub co ci dolega.
ponieważ jest największym konowałem jakiego widziałem
Ten konował ma jakieś problemy i wyżywa się na pacjentach NIE POLECAM ZASTANÓWCIE SIE ZANIM POSTAWICIE NOGĘ W JEGO GABINECIE

Normalnie wystawić opinii na jego temat bez przekleństw jest bardzo trudne.Pacjętów ma za nic,kompetencje na poziomie zerowym,a kultury nie ma w ogóle.Na wizycie u niego byłem moralnie i fizycznie upokorzony.Swoją wizytę poruszę w izbie lekarskiej opowiem dokładnie.Nie polecam proszę nie idźcie do niego żeby was nie upokorzył tak jak mnie.OSTRZEGAM PRZED NIM

Normalnie wystawić opinii na jego temat bez przekleństw
proszę nie idźcie do niego żeby was nie upokorzył tak jak
mnie.OSTRZEGAM PRZED NIM

Witam, pomijając fakt że to bardzo niemiły gbur co dla mnie jest mało istotną rzeczą, tego gościa powinni zamknąć za to co robi. Przyszedłem do niego z typowymi objawami przewlekłego bakteryjnego zapalenia prostaty. Objawy były jak z katalogu, on jednak leczył mnie na niebakteryjne zapalenie i powiedział że za dużo naczytałem się w necie. Jestem przekonany że ten frajer robił to specjalnie by znacznie przedłużyć leczenie i wydoić ze mnie kasę. Każdy kto miał to choróbsko wie jak uciążliwe są dolegliwości. Na chwilę obecną leczę się na chlamydie która została ewidentnie zdiagnozowana po pobraniu wymazu. Gratuluje ci Szyłko, najchętniej dał bym ci w mordę, należało by ci się!

Beznadziejny lekarz! Od sześciu lat mam problemy z pęcherzem. Nie skierował mnie na żadne badania i kazał... pić dużo wody! To jakieś kpiny. Niedługo później trafiłam z bólem na pogotowie. W dodatku wyjątkowy gbur.

Wspaniały lekarz po pierwszej wizycie skierowal mnie do szpitala tam zrobiono wyniki od razu postawil diagnoze wytlumaczyl wszystko dokladnie , spokojnie. Polecam wszystkim ktorzy nie sa zdecydowani na wizyte na pewno sie nie zawiodą.

Idealny szczególnie dla chorych na prostatę

Idealny szczególnie dla chorych na prostatę

Bardzo dobry specjalista, po solidnym przebadaniu szybko postawił poprawną diagnozę (w szpitalu-oddział pogotowia-diagnoza po tych samych badaniach bez sensu) i bardzo mi pomógł. Dziękuję!

gbur, który wygonił mnie, bo nie miałem pobitej legitymacji ubezpieczeniowej, jakbym nie mógł mu jej dostarczyć po wizycie w szpitalu!!! Nawet mnie nie zbadał, tylko obolałego wygonił z gabinetu!!!