lekarz Andrzej Tomiczek

Lekarz, który minął się z powołaniem...bardzo nie miły i nie pozwalający dojść do słowa...dziś wyszłam od niego z płaczem...pomimo tłumaczeniu mu swoich objawów stwierdził, że nie potrzebnie przychodzę i jak znów mi coś będzie, czyli okres po okresie, bóle, brak okresu to mam się nie pokazywać. Jedynym remedium na wszystko to szukanie męża, odstawienie hormonów, które kazano mi brać od początku leczenia i zachodzenie w ciążę, oraz wypominanie wieku.

Polecam 🙂! Lekarz godny zaufania. Bardzo dokładnie tłumaczy choroby i leczenie. Poświęca sporo czasu na wizycie. Praktycznie nie ma u niego kolejek. 😊

to nie lekarz tylko ham nie polecam jest bardzo nieuprzejmy nie miły...byłam u wielu ginekologów ale żaden mnie jeszcze tak nie potraktował...nine polecam

Polecam :) chodze do niego od 7 lat, prowadził moja ciążę i jest na prawde kompetentny, ma doświadczenie i dużą wiedze, bez skłonności do przesady, nie rozczula sie nad błachostkami dlatego pewnie nie wszystkim przypada do gustu, konkretny ale delikatny, po prostu dobry lekarz tylko trzeba go sluchac a nie przemądrzać sie :D

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza. Kiedy byłam u niego po zrobieniu TC i pozytywnym wyniku lekarz po badaniu nie potrafił określić czy to w ogóle ciąża i zapytał czy nie chce mi się sikać!!! powiedział tylko,że mam krwawienie z pochwy,ale gdybym byla w ciąży to nie poronie.2 dni po wizycie zaczęłam plamić. jak się okazało u innego gin,żę to już 7tydz ciąży i rozrywa mi się łożysko. Także więcej do doktora Tomiczka nie pójdę i również NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Polecam, lekarz godny zaufania. Trochę za cicho mówi:-). Zawsze ma na względzie dobro pacjenta. Ustala cenę leków wraz z badaną kobietą - pyta czy chce tańszą czy droższą wersję oraz tłumaczy ich działanie leków.

Z jednym problemem borykałam się kilka miesięcy, byłam 4 razy na prywatnej wizycie z tym samym problemem. Drogie leki które zostawały przypisywane nie pomagały wcale, na badaniach wychodziła co innego niż objawy które ja obserwowałam. Finał był taki, że Pan dr stwierdził, że to jest niemożliwe i zasugerował mi kłamstwo. Po za tym podczas badania jest niedelikatny i nieuprzejmy.

bardzo dobry lekarz prowadzil moje cztery ciaze i z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic pana doktora jest kompetentny sluzy pomoca i dobra rada

W życiu nie byłam na gorszej wizycie i u gorszego lekarza nie polecam nikomu!!!!! Odradzam wizyty. Nie dość że próbował mnie namówić na jakiegoś królika doświadczalnego to jeszcze nie miły, sprzecza się a nie ma racji to nic nie wytłumaczył zresztą totalna porażka!!!

To nie lekarz,tylko cham. Nie wiem skąd się wzięły dobre opnie na jego temat.Może w prywatnym gabinecie za pieniądze potrafi być miły.W przychodni w Istebnej traktuje pacjentki jak głupie wiejskie baby.Jest opryskliwy ,robi łaskę pacjentce, że się do niej odezwie.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.