lek. med. Andrzej Warzocha

Zdecydowanie polecam. Wiedza, fachowośc i kultura osobista. Świetne podejscie do pacjenta. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo kompetentny specjalista ,przeprowadził operacje dzięki której odzyskałem sprawność w 100%.Człowiek dusza w każdym calu bardzo zadko spotyka sie takich lekarzy.Dziękuje Panie doktorze polecam wszystkim .

Polecam!!! Człowiek z klasą, fachowiec w każdym calu. Kultura, spokój, zainteresowanie pacjentem, kompetencje zawodowe połączone z " normalnością" działają jak balsam na pacjentów, którzy mają problemy zdrowotne. Oby więcej takich lekarzy w tej naszej rzeczywistości. Wielka szkoda, że p. doktor nie operuje w szpitalu NFZ.

Witam, jeszcze nie byłam u Pana doktora, ale słyszałam że jest rewelacyjnym specjalistą. Mojej koleżance uratował kolana...śmiga jak ta lala :) Mam pytanie czy wie ktoś może gdzie doktor Andrzej Warzocha przyjmuje na NFZ najlepiej w Gdańsku. Będę wdzięczna za pomoc oraz informację. Gdyby ktoś był zorientowany to poproszę o wiadomość na maila: mloda5@wp.pl Z góry serdecznie wszystkim dziękuję.

uratował zmiażdżoną rękę przed operacją po wieloodłamowym złamaniu

uratował zmiażdżoną rękę przed operacją po wieloodłamowym złamaniu

lekarz konkreny i przyklada sie do swojej pracy polecam

lekarz konkreny i przyklada sie do swojej pracy polecam

Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który w 100% spełnił moje oczekiwania. Pierwsze wrażenie - mega pozytywne. Doktor podał mi rękę, przedstawił się i wysłuchał jaki mam problem. Następnie przeprowadził badanie, po czym pozwolił się ubrać i powiedział co mi dolega ( rzadko lekarze stawiają diagnozę), a ponadto wyjaśnił jak to leczyć i co mogę zrobić, aby uniknąć dolegliwości w przyszłości. Zdecydowanie polecaem!;)

Bardzo fachowe podejście do tematu,wyjątkowa staranność przy badaniu,miły i serdeczny stosunek do starszego pacjenta, nie bagatelizujący dolegliwości. Polecam tego lekarza każdemu choremu

Szczerze polecam wizytę u tego lekarza, pełen profesjonalizm, połączony z kompetencjami i uprzejmością. To pierwszy lekarz, który na dzień dobry podał mi rękę i przedstawił się.

Bardzo sympatyczny,kontaktowy i kompetentny lekarz pacjent czuje się ,że jest w dobrych rękach