lekarz Andrzej Wieczorek

Urolog

Serdecznie polecam dr Wieczorka. Jestem pacjentką tego lekarza od kilku lat. Od pierwszej wizyty dostrzegałam pełne zaangażowanie, życzliwe podejście, wysokie komeptencje. Nie pozostawia pacjenta "samego sobie" z problemem zdrowotnym, służy radą, włącza innych specjalistów do leczenia i diagnostyki - jeśli zachodzi taka potrzeba.Nie oszczędza na diagnostyce. Jest niezywkle dociekliwym lekarzem. Wszystko po to, by móc postawić trafną diagnozę. Poświęca swój prywatny czas. Służy radą, zawsze. Bardzo Go cenię, to lekarz z powołania.

Niezwykły lekarz który z wielkim zaangażowaniem stara się pomóc pacjentowi we wszystkich zmaganiach z chorobą, w tym związanych z przewlekłym bólem! Byłam jego pacjentką tylko wpadkowo, bo jestem tzw. skomplikowanym przypadkiem z pogranicza urologii i ginekologii. Nie mogę zatem podsumować wyników mojego leczenia, bo ono jeszcze długo potrwa i będzie wymagało konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin medycyny. Chciałam jednak podkreślić z całą mocą, że ten kompetentny i wrażliwy na cierpienie ludzi lekarz angażuje swój prywatny czas i autorytet w poszukiwanie pomocy innych specjalistów, by nie zostawić chorego z bólem! Moja opinia powinna się liczyć podwójnie, bo będąc w szpitalu obserwowałam jego postępowanie wobec trzech pacjentek. Nie opiszę szczegółów z uwagi na szacunek dla intymności tych chorych, ale zapewniam że jest to lekarz, który pomaga choremu nie zrażając się oporem działania tzw. systemu. Mam wielki szacunek dla Pana Doktora! Pacjentka ze Śląska

Lekarz o dużym sercu nie raz w dni wolne leczył mnie za dziekuje pozdrawiam Rafał.

Najlepszy z lekarzy urologów z jakimi miałem do czynienia ~Pełna z duzym poczuciem humoru kultura osobista.Kompetentny ,wzbudzajacy zaufanie od pierwszej sekundy kontaktu...Z prawdziwą przyjemnoscia polecam kazdemu majacemu problemy lub choroby urologiczne.

Przed wizytą byłem lekko zestresowany , jednak już po chwili poczułem że trafilem w dobre ręce. Niezwykle mily i przesymatyczny człowiek. Poświęcił mi tyle czasu ile powinien i nie czułem się tak jak by chciał mnie załatwić raz dwa. Odpowiedział mi na wszystkie pytania oraz obszernie i profesjonalnie wyjasnil przyczynę dolegliwości, jak ją leczyć i kiedy będą efekty. Polecam wszystkim panom z problemami natury męskiej bo nie warto się stresować i martwić za wczasu.

Wciąż poszukujesz "Urolog Zielonka"?

MEDICAL NZOZ Sp. z o.o.
09-411 Płock
OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki
Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97
OMEGA-MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE