lekarz Andrzej Wnęk

Internista, Kardiolog

2,5

Polecam. Rzeczowy i konkretny. Wspaniały specjalista. Swą cierpliwością i opanowaniem podczas wykonywania badania koronarografii potrafi uspokoic największego panikarza. Trafiłem na oddział z zawałem i tak juz od 16 lat jestem pacjentem dr Wnęka

Byłam raz na prywatnej wizycie u dr Wnęka w Sieradzu. Nie rozumiem, jak kardiolog pracujący w certyfikowanej placówce mógł potraktować mnie tak lekceważąco ignorując moje objawy. Do doktora zgłosiłam się po drugim zasłabnięciu i pobycie na SORZE, lecząc się na serce od dwóch lat (Przewlekła wieńcówka stabilna) mój stan zdrowia bardzo mnie niepokoił, przyszłam na wizytę z bólem w klatce , dusznościami, zawrotami głowy, omdleniami, zlewnymi potami, roztrzęsieniem, nierówną pracą serca, skróconym oddechem i mdłościami. Dr Wnęk nie wysłuchał do końca moich objawów, tylko stwierdził, ze to nie serce, a nerwy. Że w klatce piersiowej nie tylko serce boli. Nakrzyczał na mnie, ze chcę wymusić koronografię, podczas gdy ja nie wiedziałam co to jest. Kazał mi odstawić leki na wieńcówkę, bo to na pewno nie serce. Tak też uczyniłam sugerując się dobrymi opiniami placówki.Po odstawieniu leków mój stan bardzo się pogorszył. Nie zaufałam doktorowi na tyle, aby do niego wrócić. Poszłam do innego lekarza, który przywrócił mi leki i po jakim czasie stan się unormował. W dalszej kolejności została rozpoznana arytmia. Obecnie jestem po koronografii z diagnozą: niestabilna wieńcówka i migotanie przedsionków. Gratuluję Panie doktorze intuicji i wiedzy. Do dziś nie rozumiem na jakiej podstawie wykluczył Pan serce, nie przeprowadzając żadnej diagnozy, mimo ewidentnych objawów. Zapłaciłam 100 zł za wizytę u specjalisty, na której zostałam potraktowana jak intruz i skrzyczana, że w ogóle do dr przyszłam. Piszę tą opinię jako ostrzeżenie dla innych pacjentów, aby kierowali się objawami i intuicją a nie ufali lekarzom, bo może się to dla nas źle skończyć. Kolejny Sieradzki lekarz, który zabawił się w Boga wobec mnie, zagrażając mojemu zdrowiu i życiu. Życzę zdrowia pacjentom doktora Wnęka.