dr n. med. Andrzej Wojtyśdr n. med. Andrzej Wojtyś - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Wojtyś

Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką otrzymałam od Doktora Wojtysia w trakcie mojej ciąży, była to ciąża wysokiego ryzyka. Lekarz ma życzliwe podejście do pacjenta oraz ogromne doświadczenie dzięki, któremu w trudnych momentach potrafił skutecznie opanować sytuację. Możliwość kontaktu między wizytami to dla mnie dodatkowy atut. Teraz chodzę do niego do SCM clinic na wizyty kontrolne i już nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza. Gorąco polecam.

Do doktora na wizyty chodzę do SCM clinic. Bardzo go cenię, uważnie słucha, rozmawia z pacjentem i co najważniejsze skutecznie leczy. Polecam, doskonały specjalista.

U doktora Wojtysia w SCM clinic usuwałam laparoskopowo torbiele jajnika. Od samego początku do końca byłam pod jego opieką i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem kompetencji, wiedzy i umiejętności, jakie posiada Pan doktor. Do tego jest sympatyczny i co myślę ważne w tym zawodzie bardzo taktowny. Wszystko przebiegło bez komplikacji, szybko wróciłam do formy.

W mojej ocenie to wybitny specjalista. Doktor operował mnie w SCM clinic, tym samym ratując moje zdrowie. Duży plus za to, że po postawieniu diagnozy zostałam zoperowana niemal natychmiastowo. Doktora wspominam bardzo ciepło, przemiły człowiek, bardzo empatyczny, nastawiony pozytywnie do pacjenta.

Do doktora chodzę do SCM clinic i stwierdzam, że to bardzo dobry lekarz. Mówię tu nie tylko o opiece medycznej , ale również o jego pozytywnym podejściu do pacjenta. Chętnie i prosto odpowiada na pytania, zawsze zaangażowany , wizyty prowadzi bez pośpiechu i dokładnie wszystko analizuje i omawia. Cieszę się, że do niego trafiłam.

Bardzo dobry lekarz. Leczyłam u niego endometriozę. Pan doktor okazał się bardzo cierpliwym i życzliwym człowiekiem. Zawsze odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Dodatkowo ma ogromną wiedzę i umiejętności. Jeśli ktoś ma problemy poleca.

Pan Doktor usunął u mnie w SCM clinic mięśniaka macicy. Operacja przebiegła bez problemu, rekonwalescencja też była szybka. Bardzo serdecznie dziękuję za opiekę.

Wspaniały lekarz. Zdiagnozował u mnie endometriozę i wykonał usunięcie guzów laparoskopowo. Operował mnie w SCM clinic. Teraz chodzę do niego regularnie, bo staram się o dziecko. Najgorsze już za mną.

Specjalista z najwyższej półki, konkretny, dokładny, z wielką wiedzą, zawsze pomocny, złota rączka medyczna, wspaniały i cudowny chirurg ginekolog. Niezastąpiony. Doktorze żyj 100 lat w zdrowiu.

On uśmierca kobiety błagam nie dzwonie nie piszcie do niego on was tak zbajeruje że umżecie moja mama umarła a wy ratujcie się