dr n. med. Andrzej Wolański

1,6
1,5
1,6
1,7

to nie lekarz to biuralista on stwierdza ,,na oko jest pani zdrowa" Panie doktorze na oko to ja się mogę w lustrze obejrzeć! NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU

swój chłop do wypitki i wybitki a po za tym OK

swój chłop do wypitki i wybitki a po za tym OK

Osoba niekompetentna nie nadaje sie na lekarza, kto dał temu panu dr n.med.a przy tym arogancki,nieprzyjemny. Odemnie nauczył by się więcej, choć nie jestem lekarzem, bo mam wiedzę praktyczną opiekując się żoną chorą na nieuleczalną chorobę.Oceniam go na -0.

Pan jest na dodatek orzecznikiem w ZUSie i mojemu tacie od 10 lat choremu na raka krtani powiedział(do tego ma kręgosłup w rozsypce,wrzody na żołądku ,torbiel na trzustce,kamień ponad 4 cm na woreczku,do tego nie rozpoznane jeszcze owrzodzenie odbytnicy "podejrzenie wiadomo jakie",i mogłabym jeszcze wymieniać) że za długo już żyje.Oczywiście w swoim orzeczeniu napisał,że "nie jest niezdolny do pracy".CZyli może być nadal zawodowym kierowcą(na każdej ulotce leku pisze ,że nie wolno prowadzić pojazdów).Jak to oni mówią nie odebrał tylko po 10 latach tata jest tak zdrowy,że może wozić ludzi inie należy mu się już renta.

PAN DOKTOR POWINIEN ZMIENIĆ PROFESJE TO JAK NAJBARDZIEJ NIE JEST JEGO REKLAMA

PAN DOKTOR POWINIEN ZMIENIĆ PROFESJE TO JAK NAJBARDZIEJ NIE JEST JEGO REKLAMA

Wciąż poszukujesz "Internista Koziegłowy"?

Częstochowska 46a
Prywatna Przychodnia Lekarska