dr n. med. Andrzej Wolański

2,1
1,9
1,8
1,9

Nie wiem skąd u ludzi jest taka niechęć do Pana doktora ale ale jeśli chodzi o moją opinię to myślę jak '' Kuba Bogu tak pan Bóg Kubie '' i to jeśli chodzi o wypowiedzi wcześniejszych pacjentów, może nie jestem obiektywny ale odkąd mieszkamy i chodzimy tutaj do przychodni to od samego początku pan doktor jest super nawet dzieciaki nasze go bardzo lubią. Jest dobry w swoim fachu i bardzo polecam tego doktora wystarczy się uśmiechnąc, a nie wymagać nie wiadomo czego na dzień dobry z pretensjami bo też już widziałem w przychodni takie akcje. Pozdrawiam

to nie lekarz to biuralista on stwierdza ,,na oko jest pani zdrowa" Panie doktorze na oko to ja się mogę w lustrze obejrzeć! NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIKOMU

swój chłop do wypitki i wybitki a po za tym OK

swój chłop do wypitki i wybitki a po za tym OK

Osoba niekompetentna nie nadaje sie na lekarza, kto dał temu panu dr n.med.a przy tym arogancki,nieprzyjemny. Odemnie nauczył by się więcej, choć nie jestem lekarzem, bo mam wiedzę praktyczną opiekując się żoną chorą na nieuleczalną chorobę.Oceniam go na -0.

Pan jest na dodatek orzecznikiem w ZUSie i mojemu tacie od 10 lat choremu na raka krtani powiedział(do tego ma kręgosłup w rozsypce,wrzody na żołądku ,torbiel na trzustce,kamień ponad 4 cm na woreczku,do tego nie rozpoznane jeszcze owrzodzenie odbytnicy "podejrzenie wiadomo jakie",i mogłabym jeszcze wymieniać) że za długo już żyje.Oczywiście w swoim orzeczeniu napisał,że "nie jest niezdolny do pracy".CZyli może być nadal zawodowym kierowcą(na każdej ulotce leku pisze ,że nie wolno prowadzić pojazdów).Jak to oni mówią nie odebrał tylko po 10 latach tata jest tak zdrowy,że może wozić ludzi inie należy mu się już renta.

PAN DOKTOR POWINIEN ZMIENIĆ PROFESJE TO JAK NAJBARDZIEJ NIE JEST JEGO REKLAMA

PAN DOKTOR POWINIEN ZMIENIĆ PROFESJE TO JAK NAJBARDZIEJ NIE JEST JEGO REKLAMA

spóźnił sie do pracy i nył arogancki

spóźnił sie do pracy i nył arogancki

Osoba niekompetentna nie nadaje sie na lekarza moze jak sie pojdzie prywatnie to pan bedzie pomocny

Osoba niekompetentna nie nadaje sie na lekarza
moze jak sie pojdzie prywatnie to pan bedzie pomocny

nie polecam lekarz jest uszczypliwy i nie punktualny

nie polecam lekarz jest uszczypliwy i nie punktualny