lekarz Andrzej Wróbel

Dzisiaj ten doktor na SORze w Mińsku Maz. zszywał mi rękę, którą skaleczyłem siekierą rąbiąc drewno, rana była dość głęboka. Nie chciał podać szczepionki przeciw tężcowi ani pełnej dawki znieczulenia, gdyby nie wstawiennictwo pielęgniarki to zszywałby na żywca. Z takim podejściem do pacjenta to praca tylko w prosektorium a nie z żywymi ludźmi. Nie polecam !!!!!!

Dzisiaj Pan Doktor robił mi kolonoskopię w szpitalu w Mińsku Maz. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, empatyczny, godny polecenia i uprzejmy. Mimo, że trafiłem tam przypadkowo (zamieszkuję w powiecie wyszkowskim), gdyż tylko tam była szansa na szybkie badanie w mazowieckim nfz, to jestem bardzo zadowolony z badania i opieki Pana Doktora i Pani Pielęgniarki. Dziękuję jeszcze raz.

Ten pan jakiś czas temu mojej mamie zrywał paznokieć i założył kilka szwów, co było chyba spowodowane tym, że zostało tam coś porozrywane i przez tydzień leciała krew. Lekarz powiedział, że spowodowane jest to nowotworem, co nie jest możliwe, ponieważ badania krwi wyszły bardzo dobrze. A później okazało się, że nie wyjął wszystkich szwów i po jakimś czasie organizm sam odrzucał szew. Nie polecam wizyty.

Nie polecam wizyty.