dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

Internista, Kardiolog

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo polecam. Fachowiec najwyższej klasy. Pan Profesor żyje tym co robi. Bez niego mnie by nie było wśród żywych. Jestem pod jego opieką ponad 10 lat. Bardzo, bardzo polecam.

Bardzo polecam. Fachowiec najwyższej klasy. Pan Profesor żyje tym co robi.
Bez niego mnie by nie było wśród żywych. Jestem pod jego opieką ponad 10 lat.
Bardzo, bardzo polecam.

Pan Profesor jest wysokiej klasy specjalistą Ja i mój mąż po zawale jeździmy na wizytę zawsze możemy liczyć na fachową pomoc i czujemy się bezpieczni dziękujemy bardzo panu Profesorowi za opiekę zdrowotną

Lekarz z powołania. Sam kontakt z profesorem uspokaja.Profesjonalista z nowoczesnymi technologiami w gabinecie. Polecam Go wszystkim, którzy obawiają sie o stan swojego serca.

dobry fachowiec,posiadający ogromną wiedzę

dobry fachowiec,posiadający ogromną wiedzę

TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.

umie rozpoznać chorobę, jest świetny, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi do niego chodzą