lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

polecam wszystkim którzy mają duży problem z ręką

polecam wszystkim którzy mają duży problem z ręką

Przemiły,rzetelny,rozmawia si,e z nim jak z normalnym człowiekiem,wszystko wytłumaczy i ma naprawdę wiedzę.Polecam bardzo i dziękuję dr.Ziajce.B.K

dobry fachowiec jest sympatyczny i mily dla pacjentow .

dobry fachowiec jest sympatyczny i mily dla pacjentow .

Z czystym sumieniem polecam tego ortopede. Dokonał wnikliwego badania, pokazał ćwiczenia, które należy wykonywać. Bardzo kompetentny, posiadający ogrom wiedzy i przypadków dotyczących stawów. Poza tym - osobiście przemiły człowiek. Nie wywyższający się jak większość lekarzy. Szczegółowo wyjaśni dolegliwość w sposób przystępny i wyczerpujący. Pacjent po wyjściu wie, co mu dolega i uzyskuje na ten temat wyczerpującą odpowiedź.

To najlepszy ortopeda z jakim miałam dotad do czynienia. Bardzo kompetentny, przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i wnikliwie diagnozuje. Sam wykonuje USG, dokładnie objaśnia problem medyczny w przystępny dla pacjenta sposób. Poza tym sympatyczny i miły człowiek z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam tego lekarza specjalistę z pełnym przekonaniem. Małgorzata Pakuła

Leczę się u tego ortopedy od roku i jestem bardzo zadowolona, myślę że śmiało mogę go polecić.