prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

bardzo dobry lekarz, kompetentny. wyleczył wiele osób. polecałam wielu ludziom i są zadowoleni. z kulturą i humorem , wymagający i konsekwentny. profesjonalista swojej dziedzinie

Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.

Wspaniały lekarz, z sercem do pacjentów, cierpliwy i kompetentny. Odpowiednio dobiera leczenie. Polecam w 100%

Najlepszy lekarz w Polsce!!! Super podejście do pacjenta, pełen kompetencji zawodowych, przy tym pełen humoru...wymagający ale i delikatny...polecam!!!

Przemiły człowiek, skuteczny lekarz. Wielu lekarzy leczyło moje dzieci ale skutek był żaden (antybiotyk za antybiotykiem). Prawdziwa pomoc medyczna zaczęła się od spotkania z prof. Zielińskim. Najpierw diagnoza a potem leczenie. Jeśli w ostateczności Profesor przepisuje antybiotyk to mam 100% pewności, że jest konieczny i nie było przypadku - nie ten antybiotyk to może inny.

Wspaniały człowiek i najlepszy lekarz z jakim miałam okazje się konsultować. Lekarz z powołania jakich mało na tym świecie.Każdemu życzę, żeby spotkał na swojej drodze takiego fachowca. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie i bardzo bardzo miła osobowość.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Szczerze polecam.

Naprawde polecam. Po kilku tygodniach leczenia zniknęły problemy z którymi inni lekarze bezskutecznie walczyli przez kilka lat. Po prostu wystarczyło prawidłowo zdjagnozować przyczynę...

Lekarz fantastyczny, cierpliwy, kompetentny, komunkatywny. Życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze brali z Niego przykład.

Nie byłam u tego lekarza. Niestety. Wystarczyło mi, że jakaś pani pod wskazanym wyżej numer telefonu w sposób niegrzeczny, nieufny i arogancki odmówiła udzielenia informacji na temat godzin przyjęć pacjentów w prywatnym gabinecie i ceny wizyty. Byłam zaszokowana zachowaniem tej Pani.