lekarz Andrzej Zieliński

Psychiatra

1,4

W słowniku Polskim nie ma chyba takich określeń jakich bym użył co do tego lekarza: Dno, dno i jeszcze raz dno... Żal mi tych wszystkich ludzi upokorzonych i upodlonych którzy mieli z nim kontakt tak jak ja, po prostu trzeba się odwoływać od jego chaniebnych decyzji nawet do Sądu bo innego wyjścia nie ma !!

To jakaś żenada nie polecam i niech Pan Bóg broni żeby ktoś do tego pana trafił ! Popieram wszystkie inne opinie tutaj wyrażone.

Też zostałem uzdrowiony i zdolny do pracy zarobkowej jako monter - spawacz rurociągów ,mam tylko cztery wypukliny kręgosłupa z uciskiem na nerwy korzenne. Neurochirurg wskazał rehabilitację a lekarz orzecznik owszem , ale po pracy . Pracuję na budowie po 10 godzin ,a staż pracy na budowie 43 lata.

Żenada...jak przecznik,lekarz psychiatra może stwierdzić że nie jestem niezdolny do pracy,zwłaszcza że mam uraz kolana,zakwalifikowany do zabiegu artroskopii..Wcześniej dostałem 2 miesiące świadczeń rehabilitacyjnych,bo mam zaplanowany zabieg na 5.03.2020,choć mam przypadek na cito,i wcześniej stwierdzono,że jestem niezdolny do pracy,a dziś momentalnie przez ten okres,na jednej łąkotce czysta mi wypracowała,a druga sama się zszyła...śmiech na sali...

KAWAŁ S......!!!!!!! TYLE BO NA WIĘCEJ NIE ZASŁUGUJE,OCZYWIŚCIE PODZIELAM POPRZEDNIE WPISY SZKODA ŻE NIEMA OPCJI BEZ GWIAZDEK

Lekarz mówiąc kolokwialnie cham , traktowanie pacjenta jak zło konieczne i ścierwo. Jestem chory na padaczkę i przez to upokorzenie po wyjściu z gabinetu dostałem ataku epilepsji.

Popieram wszystkich Tych paciętów który badał ten orzecznik ZUS-u bo sam przeżyłem, wręcz horror.Ten lekarz powinien zapłacić z własnej kieszeni odszkodowanie za swoje opinie które orzekł dla ZUS-u.

Podzielam wszystkie negatywne opinie, choć nie wiem na co to się przyda. Jak widać z wpisów, od lat opinie o tym orzeczniku są negatywne, a on dalej pracuje i dalej zachowuje się wobec pacjentów w sposób ubliżający zawodowi lekarza. Szkoda, bo pozostali orzecznicy oraz pracownicy ZUS byli w moim przypadku empatyczni i kompetentni, a przez niego opinia o ZUS jest zła. W moim przypadku jego badanie i orzeczenie zaprzepaściło wszystko, co udało się zrobić do tej pory dzięki kompetencji innych orzeczników, bo stwierdził, że dalej mogę się leczyć i rehabilitować po pracy. Wszyscy wiedzą, że przy obecnych terminach na NFZ do specjalistów i na rehabilitację oznacza to przerwę w leczeniu i szybki powrót niedoleczonej choroby. Za takie marnotrawstwo państwowych pieniędzy lekarze powinni być pociągani do odpowiedzialności. Nie ma co polecać czy nie, tylko liczyć na to, że się na niego nie trafi. Nie mamy wpływu na wybór orzecznika, w zawiadomieniu o terminie badania nie podaje się kto to będzie. Moja ocena to ZERO zaufania do kompetencji, tłumaczenia choroby, kompleksowości podejścia i uprzejmości.

Najgorszy lekarz jakiego spotkalam jestem po wypadku bardzo powaznym a on potraktowal mnie jak scierwo jak by laske zrobil wogolw nie powinien orzekac o sprawach ortopedycznychzachowanie bardzocjamskie doprowadzil az mnie do lez

Tu niema takiej skali żeby określić tego orzecznika .Podejście do pacienta poniżej jakich kolwiek norm w cywilizowanym kraju.Pan doktor jest mądrzejszy od neurochirurgia, kardiologa,rechabilitanta, ortopedy chirurga a on jest tylko psychiatra,może trzeba zmienić specjalizację dlatego nie polecam przez duże N I E P O L E C A M