dr Andrzej Zielinski

2,7
2,7

Unikać tego człowieka. Uważa, że jest ponad wszystkimi i nie bierze pod uwagę zdania innych lekarzy. Jego ego i duma prawie doprowadzily mnie do śmierci w chrzanowskim szpitalu. Lekceważy prośby rodziny o dodatkowe badania, które są standardem ale pan doktor nie widzi potrzeby, bowiem to on ma doświadczenie w tym zawodzie i nie wolno go "pouczać". Z blachej sytuacji doprowadził do zagrożenia życia, długiego pobytu w szpitalu i zniszczenia zdrowia, bo wie najlepiej..

Mam wrażenie ,że członków rodziny pacjenta po prostu lekceważy, nie wyjaśnia zbyt szczegółowo problemu chorego ,aby się go już pozbyć i nie zadawał więcej pytań.dlatego tak oceniam kompleksowość bo nic na ten temat nie zostałam poinformowana.dlaczego nie zażywa dotychczasowych leków, z jakimi specjalistami były konsultacje. jako żona pacjenta usłyszałam ," pani to nie dotyczy , to panią nie obchodzi",owszem jest dowcipny, ma poczucie humoru i piękny uśmiech, ale nie jestem zadowolona z opieki, a inny członek rodziny miał wrażenie ,że się na nim uczy, bo tylko kiwał głową na wizycie i twierdził " nie jest dobrze". nie mogę określić kompetencji mimo ,że dałam 3 ,ponieważ nie mnie je określać, dlatego też nie wiem czy go bym poleciła.

Zdecydowanie polecam lekarza Zielińskiego, bardzo kompetentny i konkretny. Świetny chirurg z poczuciem humoru, do którego ustawiają się tłumy pacjentów.