Andrzej Zinkiewicz

Bardzo dobry specjalista z indywidualnym podejściem do pacjentki. Wszystko na spokojnie, wyczerpująco tłumaczy. Byłam u niego w endomedzie. Serdecznie polecam.

najlepszy: .............................................

najlepszy: .............................................

Wiem że o doktorze krąży bardzo dobra opinia wśród pacjentek, że jest miły uśmiechnięty zawsze wytłumaczy wszystko ze szczegółami. Niestety to nie wystarczy żeby być dobrym lekarzem, dr zinkiewicz poszedł na ilość pacjentek a nie na jakość swojej pracy i pomocy pacjentek. 3 razy bagatelizował moje problemy kobiece, później bez żadnych badań przepisał lek po którym było jeszcze gorzej. Leczenie u doktora doprowadziło mnie do poważnej anemii, trafiłam do szpitala. NIE POLECAM

Polecam gorąco! Za opiekę Panu doktorowi dziękujemy ja i niedawno urodzona córeczka.

wszystko suuuper ;) goraco polecam wszystkim kobietkom!!!!!!!!!!!!

wszystko suuuper ;) goraco polecam wszystkim kobietkom!!!!!!!!!!!!

Byłam u Pana doktora po raz pierwszy . Uważam ,że jest świetnym profesjonalistą , bardzo sympatyczny , odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania . Byłam po raz pierwszy u lekarza tej specjalizacji i dzięki Panu doktorowi nie zraziłam się do ginekologów . Serdecznie polecam wszystkim Paniom

Zgadzam sie swietny lekarz a do tego wspanialy czlowiek. Mily, uprzejmy i do tego konkretny. Wszystko wytlumaczy, w przeciwienstwie do innych lekarzy sam zacheca do czestych wizyt. Polecam, jedyny minus to kolejki ale nie ma sie co dziwic, jak ktos jest w czyms dobry to ma pelno pacjentow

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Bardzo dobry lekarz moge z czystym sumieniem polecic go innym kobietą. Prowadzil moja cala ciaze, jestem bardzo zadowolona z dr. Zinkiewicza. Przyjmuje tez prywatnie. Ja chodze publicznie a na usg chodzilam prywatnie.