lekarz Andrzej Zugaj

Dermatolog

Wspaniały lekarz. Mam łuszczycę od prawie 40-tu lat,leczyli mnie różni lekarze z różnym skutkiem. U doktora Zugaja byłam tylko raz,przy okazji zabrała mnie córka.Doktor nie tylko trafił z odpowiednimi dla mnie lekami,ale też wspaniale wyjaśnił całą istotę mojej choroby.

chodzimy do Pana Doktora całą rodziną, wszyscy jesteśmy alergikami skórnymi. Zdecydowanie polecamy!!

Polecam tego lekarza, jest w pełni kompetentny i wyjątkowo uprzejmy.

Polecam tego lekarza, jest w pełni kompetentny i wyjątkowo uprzejmy.

Masakra.Synowi wyskoczyły krosti na stopach.Pan Doktor pobierał próbki,czekał na rozwinięcie się bakterii, wymyślał różne teorie,przepisywał najdziwniejsze maści. Po czym na wizycie w Sz-nie okazało się że to po prostu grzybica stóp- szybka diagnoza, odpowiednie leki i po temacie. A dr.Zugaj? -parę wizyt,sporo kasy i brak rezultatu. Nie polecam!

Dobry lekarz, najlepszy dermatolog w mieście. Potrafił trafnie zdiagnozować moją dolegliwość dość skutecznie pomógł mi ją zwalczyć. Miejmy nadzieję, że będzie praktykował jeszcze długo bo już w wieku emerytalnym. Bez niego miasto nie będzie miało już dobrego dermatologa.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Świnoujście"?

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin
Esteticon – Dermatologia Ogólna, Estetyczna i Laseroterapia
ul. Sikorskiego 2 (przy aptece Arnika)
Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102