Aneta Bogal

Psychoterapeuta

Uczeszczalam na terapie przez blisko dwa lata, pani Aneta pomogla mi sie zebrac w sobie, przejrzec na oczy, usmiechnac sie i cieszyc sie zyciem. Bardzo dobry psycholog, symaptyczna osoba, z ktora latwo rozmawia sie o wszystkim. Szczerze polecam!

Numer do tego gabinetu znalazłam w internecie, na podstawie opinii tutaj i w innych portalach postanowiłam zaryzykować. Jestem bardzo zadowolona, dziękuje rankingu lekarzy,

Bardzo polecam Panią Anetę Bogal, to miła i znająca się na rzeczy osoba. Na spotkania chodzę od niedawna a już zauważyłam znaczną zmianę w moim podejściu do życia i innych osób. Nie miałam pojęcia, że rozmowa z odpowiednią osobą może tak wiele mi dać. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Trafiłem na świetną psychoterapeutkę, wszystkim zainteresowanym bardzo polecam. Pani Aneta pomogła mi w moich problemach osobistych, już na pierwszej sesji znalazła szereg rozwiązań, dzięki którym, pracując regularnie, osiągnęliśmy ogromny sukces.

Bardzo miła i kompetentna psychoterapeutka. Cierpliwie poszukuje przyczyn problemu i szczerze je wyjawia... Zawsze stara się pomóc. Nie przedłuża sztucznie terapii. Szczerze polecam. Nr do Pani Anety 609 179 696. Ona na prawdę pomaga odzyskać panowanie nad swym życiem. Pozdrawiam M

Ona na prawdę pomaga odzyskać panowanie nad swym życiem.
Pozdrawiam
M

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Kraków"?

Plac Axentowicza 6/2

Anna Rekel