lekarz Aneta Harasimiuk

1,9
2,1
1,8

Od pewnego czasu jestem pod opieka pani doktor . Po przeprowadzonym leczeniu ustąpiły mi wszystkie objawy związane z moja choroba miałam bardzo wąski kat widzenia bóle szumy w uszach błyski w oczach. Ja nie wiedziałam ze choroba oczu może powodować takie dolegliwości . Miałam zlecone przez lekarza neurologa badania rezonansu i tomokomputera które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Miałam badany błędnik i tez był bez zmian. Dolegliwości ustąpiły po wykonanym przez panią doktor zabiegu. Trafiłam na lekarza który nie dość ze rozpoznał moja chorobę to jeszcze potrafił ja wyleczyć . Za co jestem bardzo wdzięczna i dziękuje z całego serca .

Odbyłam wizytę u pani doktor w CM Polmed,gdzie po wysłuchaniu moich objawów (bez badań) od razu stwierdziła, że mam jaskrę oraz że mam się zgłosić do niej za kilka miesięcy aby zrobiła mi laser w innym swoim gabinecie. Sama wizyta trwała niewiele ponad 5min. Przy czym stwierdziła z pretensjami, że jeśli nie wierzę jej diagnozie to mam udać się do innego specjalisty, ale tylko ona się na tym zna na całym pomorzu! Nie wierzyłam słowom pani doktor i udałam się do dwóch innego okulisty na badanie, który nie stwierdził jaskry. Nie polecam, bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta.

W dniu 09.03.2020 roku byłem z moją teściową w gabinecie lekarskim w Gdańsku na ul. Wajdeloty. Według mojej oceny i mojej teściowej Pani doktor była uprzejma, grzeczna i bardzo kompetentna. Dokonała szereg badań oraz wskazała jaką dietę ma stosować teściowa, żeby wyzdrowiała. Polecam z całego serca panią doktor.

W dniu 05.03.2020 r. zgłosiłam się do Pani doktor że skierowaniem "pilne!", po operacji zaćmy, ze stanem zapalnym. Gdy próbowałam wyjaśnić cel wizyty, lekarz przerwała mi, twierdząc, że nie zamierza po nikim poprawiać roboty..., po czym wyrzuciła mnie z gabinetu, chwytając za ramiona w brutalny sposób, po czym trzasnęła drzwiami. Mam ponad 70 lat i dotychczas nikt mnie w taki sposób nie potraktował. Zachowanie Pani doktor oceniam za naganne, zdecydowanie odradzam wizytę u tej okulistki, jestem przekonana, że taka osoba nie powinna pracować w zawodzie, który z zasady polega na służbie innym, potrzebującym.

Pani doktor nie kompetentna . Na wizycie stwierdziła u Babci Jaskrę po czym nie wystawiła żadnych kropli. Burzyła się że trzeba iść do rodzinnego lekarza.

Po wizycie u doktor pierwszym raz złożyłam skargę. Tak nerwowej i niekompetentnej lekarki niegdyś w życiu nie widziałam. Obraziła mnie na koniec krzycząc WYNOCHA!nie powinna wykonywać zawodu wogole jakiegokolwiek z kontaktem z ludźmi. To potwór a nie człowiek. Psycholog by na pewno dodał, ze ma problemy natury psychologicznej. Będę czujna żeby nigdy już do niej nie trafić. Odradzam szczerze.

Wizyta u pani Harasimiuk była KOSZMAREM!!! Lekarka jest bardzo nieprzyjemna, wręcz opryskliwa i nienawidzi pacjentów. Nie potrafi normalnie rozmawiać i wyjaśniać tylko po prostu krzyczy. Jeśli ktoś ma wybór to szczerze odradzam wizytę u pani doktor.

Tak nie sympatycznej nie miłej i obrażonej na cały świat osoby nie spotkałem jeszcze nigdy... A pamiętam czasy poprzedniego ustroju. Jak można wykonywać taki zawód i mieć takie nastawienie do pacjenta? Wykonany zabieg oceniam również na mierny. NIE POLECAM!

Po półtorej roku czekanie na wizytę, pani doktor powiedziała mi ze mam się szybciej ruszać (widząc że kuleje) oraz że nie ma tyle czasu i że jestem jej 50-tym pacjentem. Nie patrząc na skierowanie, zapytała "Po co pani przyszła!" oczywiście było to powiedziane takim tonem jak bym miała już najlepiej wyjść. Po badaniu które trwało ok. 1 minuty stwierdziła że mam kupić soczewki i do widzenia. Nie dostałam ani recepty ani kartki na soczewki. Wyszłam tak naprawdę z niczym! Cała wizyta trwała 2 minuty. Napewno nie polecam, wręcz odradzam.

Podejście pani doktor do pacjenta bardzo nieprofesjonalne. Jako pacjent czułam się niekomfortowo - cała wizyta była stresująca. Pani doktor zwracała się do mnie bez szacunku, ignorowała moje pytania. Poszłam na konsultację do specjalisty, ale niestety pani doktor nie uznaje, aby rozmowa z pacjentem i wysłuchanie jego potrzeb, uwag było istotne. Nie polecam.

Podejście pani doktor do pacjenta bardzo nieprofesjonalne.
Jako pacjent czułam się niekomfortowo - cała wizyta była stresująca.
Pani doktor zwracała się do mnie bez szacunku, ignorowała moje pytania.
Nie polecam.