dr Aneta Kostrzewa

Lekarz medycyny pracy

2,6
2,6

Pani doktor bardzo niemiła, jest kierownikiem przychodni ALMED w Malborku, mieliśmy z tą przychodnią podpisaną od kilku lat umowę i wszyscy nasi pracownicy robili tam badania, jednak po dzisiejszej wizycie u Pani doktor byliśmy tam po raz ostatni. Przyjmuje prywatnie a samo dzień dobry jest już u niej bardzo niemiłe

Pani doktor bardzo niemiła, jest kierownikiem przychodni ALMED w Malborku, mieliśmy z tą przychodnią podpisaną od kilku lat umowę i wszyscy nasi pracownicy robili tam badania, jednak po dzisiejszej wizycie u Pani doktor byliśmy tam po raz ostatni. Przyjmuje prywatnie a samo dzień dobry jest już u niej bardzo niemiłe

Pani Aneta Kostrzewa jest Lekarzem medycyny pracy, internistą, zarazem kierownikiem przychodni ALMED w Malborku. Jest Lekarzem sumiennym, dokładnym, miłym w rozmowie z pacjentem. Chciałem podziękować takim lekarzom jak, Pan doktor Sławomir Piekut, który z wojskową dokładnością bada pacjenta, Pani Wosik lekarz chorób wewnętrznych, Paniom pielęgniarkom z Zabiegowego, oraz Osnuom z recepcji. Do tej pory przechodnia ALMED pracowała na 5,obecnie tej pandemii, przychodnia jak większość leczy przez telefon, lekarz po rozmowie decyduje czy przyjmie osobiście. Winę ponosi rząd 3 RP wprowadzając takie procedury, ludzie boją się obecnie lekarzy, by nie zostali wysłani do Sanepidu, a ci na wymaz Covid-19, Kwarantanna utrata dochodów. Znikła taka choroba jak Grypa. Piszę obiektyelwnie jak jest. To nie wina lekarzy, Pani Anety tylko rządzących. Andrzej Żurawski Malbork.

Lekarz bez powołania i podejścia do pacjenta, lekko zarozumiała. Na wszystko antybiotyk. O diagnozę trzeba się dopytywać, brak rozmowy z pacjentem.

Pacjent ma prawo wiedzieć jaki jest stan jego zdrowia i jaki ma wpływ na swoje leczenie.

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma i życzliwa pani doktor. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma i życzliwa pani doktor. Polecam