lekarz Aneta Krasoń

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

To już drugi lekarz w tym serwisie, który ma ogrom negatywnych opinii z którymi muszę się w 100% nie zgodzić. Do Pani doktor trafiłam kiedy odstawiłam antykoncepcję doustną i kompletnie rozregulował mi się cykl. Zawsze zapierałam się rękoma nogami przed kobietami ginekologami, ale kiedy mój ukochany ginekolog przeszedł na emeryturę, a karta enel-medu nadal była opłacana postanowiłam, że czas na zmiany. Dotarłam pod gabinet 20 minut za wcześnie i grzecznie czekałam. po mnie przyszła pacjentka z wizyty wcześniejszej lekko spóźniona i zziajana i została zaproszona uprzejmie do gabinetu. Kiedy weszłam do gabinetu Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Zebrała obszerny wywiad, wypytała chyba o wszystko o co można było wypytać, zapytała co mnie sprowadza, co niepokoi itd. Była pierwszym lekarzem, która dała mi skierowanie na badania krwi przed przepisaniem antykoncepcji, pierwszym, która dała mi skierowanie na usg piersi i pierwszym, po moim stałym lekarzu, do którego mam pełne zaufanie. Osobiście przeprowadziła usg 'dowcipne' tego samego dnia mimo, iż przyjmowała tylko do pewnej godziny i miała komplet pacjentów. Znalazła dodatkowy czas, żeby mnie jeszcze wcisnąć na badanie i nadal była bardzo miła i uśmiechała się serdecznie. Zdiagnozowała u mnie policystyczne jajniki, opisała dokładnie przypadłość, mówiła o konsekwencjach, leczeniu, ewentualnym zajściu w ciążę i nie zostawiła żadnego dodatkowego pytania bez odpowiedzi, jak również nie zbyła mnie żadnym złośliwym czy też nieprzyjemnym tekstem. DLatego tak trudno mi uwierzyć, w komentarze, które tutaj czytam. Wizyta była w ramach pakietu, więc nie mogła liczyć na dodatkowe pieniądze, a mimo to czułam się naprawdę 'dopieszczona'. Chyba czasem na 'opryskliwość' lekarzy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i pamiętać, że są ludźmi, a nie maszynami i mogą odczuwać zmęczenie i miewać gorsze dni.

Bardzo się dziwię negatywnym opiniom. Dr Krasoń prowadziła moją ciążę. Zawsze jest dla mnie miła. Mogę ją zapytać o dosłownie wszystko i wiem, że dostanę wyczerpującą odpowiedź. Około 29 tyg. zaczęły się problemy z ciążą, ale szybka reakcja Pani Dr. Krasoń sprawiła,że moje maleństwo choć urodzone przedwcześnie jest całe i zdrowe :) Mogę śmiało powiedzieć, że uratowała moją córeczkę.

Jestem zaszokowana negatywnymi ocenami. Pani doktor jest rzeczowa i uprzejma. Bardzo mi się podoba, że jest bardzo konkretna. Chodze do niej od samego poczatku - do 3 miesiąca, aż wszystkie badania będą ok nie ekscytowała się terminem porodu i nie zawracała mi tym głowy. Gdy już wiadomo było że wszystkie poczatkowe badania są ok, ustaliła termin. Maluszka w brzuchu zawsze ogląda bardzo dokladnie, pokazuje co i gdzie, ew. wyjaśnia. ciepła i sympatyczna kobieta. polecam.

Szczerze mówiąc jestem zaskoczona taką ilością negatywnych opinii. P. doktor prowadziła moją ciążę (bezproblemową) i nie mam zastrzeżeń. Co do USG - zawsze bardzo dokładnie opowiadała, wypatrzyła niedomknięcie zastawki w serduszku dziecka, zaleciła dodatkowe badania (płatne, to prawda), ale jak się malutka urodziła, to okazało się, że rzeczywiście jest wada serca i jest pod opieką kardiologa, a więc nie było to żadne naciąganie na drogie badania. Co do jej podejścia do pacjenta i kultury osobistej, to nie mam nic do zarzucenia. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że zawsze było do niej mnóstwo pacjentek i czasem trzeba się było naczekać w kolejce. Pozdrawiam, Kasia

Pani doktor prowadzi moją ciążę jest niesamowita osobą :) nigdy nie musiałam się o nic dopytywać wszystko miam zawsze wylożone jak na tacy :) życzę żeby wszystkie dziewczyny w ciąży były traktowane wyjątkowo z Panią doktor tak właśnie jest

Wciąż poszukujesz "RTG Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79