lek. dent. Aneta Lewandowska-Mielcarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wspaniała Pani doktor, bardzo profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, miła atmosfera. Bardzo bałam się leczenia, ale atmosfera, podejście i metody znieczulania Pani doktor spowodowały, że teraz wizyty to przyjemność. Dodatkowo to pierwszy gabinet w którym zostalam poinstruowana jak prawidłowo dbać o higienę, niby oczywiste ale naprawdę można się sporo dowiedzieć. Szczerze polecam

Bardzo nie miła pańy doktor brak podejścia do pacjenta pośpiech zalecam poszukania innego lekarza nie robi tego co powinna na wizycie wyciąga tylko kasę od ludzi miała być 1 a była 5 bo szybciej bo się śpiszyła

Wizyta w gabinecie doktor Anety - to była ... przyjemność. Kompetencje, przejrzyste dla laika wyjaśnienia, pewność siebie, a przede wszystkim delikatność i wyczulenie na odczucia pacjenta, spowodowały, że wizyta była nie tylko skuteczna, ale i przyjemna. Polecam wszystkim, także tym, którzy mają awersję do wizyt w gabinecie stomatologicznym. W gabinecie pani doktor można je polubić.

Profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowe usługi, solidne wykonanie, gabinet nowocześnie wyposażony, 100 % polecam ;-)

Wspaniala dentystka! Profesjonalna, przemila, bardzo czysta, ma piekny gabinet, wszelkie urzadzenia, nowoczesnie, czysciutko + Pani Asia (asystentka) rowzniez bardzo mila i przyjazna. Pani stomatolog wyleczyla mi 13 zebow w ciagu 10dni (nie mialam wiecej czasu) i przygotowala pod zalozenie aparatu ortodontycznego. Ogromnie polecam! Nie ma epszego i czysciejszego gabinetu w Plonsku!

Super Lekarz polecam kazdemu .Mam syna niepelnosprawnego ktorego bolaly zeby ktory nie wychodzi z domku ma leki spisalam bardzo duzo numerow stomatologow w Plonsku i kazdy odmowil przyjscia prywatnie oczywiscie,a Pani doktor nie dosc ze przyszla pomogla i wyobrazcie sobie ze nie wziela nawet zlotowki normalnie az lzy mi sie zakrecily z calego serca polecam tego stomatologa .Pozdrawiam Tomaszewska.

Pani stomatolog Mielcarek jest bardzo kompetentna, zdecydowana, uprzejma i ma podejście do dzieci. Po 2 wizytach moja 3letnia corka sama usiadła na fotel i bez problemu poddala się zabiegowi lapisowania. Szczerze polecam