lekarz Aneta Olech

Pediatra

Do pani doktor chodzę z dziećmi od 13 lat. Jeszcze mi nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka choć miała napięty grafik, jest bardzo miła , kompetentna, i zawsze stawia dobre diagnozy. Bardzo dobrze leczy , służy dobrą radą, i nie spieszy z antybiotykami jeżeli nie trzeba, choć zawsze wypisuje żeby nie wracać drugi gdyby nie było zaraz poprawy , każe wrócić jeżeli stan zdrowia się nie polepsza i zaprasza na kontrole. Pani Aneta jest naprawdę godna polecenia.

Pani Doktor jest kompetentna w swoim zawodzie. Ma podejście do pacjenta, potrafi wysłucha i potrafi postawić rzeczową diagnozę. Polecam Tego lekarza !

Nie wiem kto wystawial pozostale opinie, podejrzewam ze sama Pani doktor. Jest niestety naszym lekarzem pediatra. Opryskliwa, nie pozostawia przestrzeni na jakiekolwiek pytania, postawila kilka blednych diagnoz (i nie zwrocila uwagi na rzeczy ktore byly wazne) ktore kosztowaly nas strate pieniedzy i czasu. Moze na prywatnych wizytach ma wiecej cierpliwosci. Zdecydowanie odradzam!

Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba, idealna do współpracy z ludźmi.

Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba, idealna do współpracy z ludźmi.

PANI LEKARKA ŚWIETNA. DZIĘKI NIEJ JESTEM ZDROWA I DZIĘKUJĘ MAMIE ZA ZAPISANIE MNIE WŁAŚNIE DO NIEJ! KOCHAM PANIĄ ANETKĘ ! :)

PANI LEKARKA ŚWIETNA.
DZIĘKI NIEJ JESTEM ZDROWA I DZIĘKUJĘ MAMIE ZA ZAPISANIE MNIE WŁAŚNIE DO NIEJ!
KOCHAM PANIĄ ANETKĘ ! :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków