lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zacznijmy od początku. Zaufanie do kompetencji: kiedyś, czyli jakieś 6 lat temu mogłem jeszcze zaufać, obecnie kompetencja nijak ma się do efektów leczenia. Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie ...

Zacznijmy od początku.
Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie z dnia na dzień i wypada?
Godny polecenia: nie polecam.
Tłumaczenie choroby i leczenia: Tłumaczy na 5 nawet z plusem, ale brak w tym jakiegokolwiek rozjaśnienia pacjentowi co tak naprawdę dzieje się z zębem, czyli na 1, stąd ocena 3.
Kompleksowość podejścia: bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta - potrafi wynaleźć dziesięć innych "dolegliwości" przychodząc tylko z jedną, główną.
Uprzejmość: Jest to bardzo złudna cecha. Uprzejmie odnosi się do klienta przez co wytwarza się atmosfera w której ciężko jest tej Pani odmówić na dodatkową u usługę podczas kolejnej wizyty, która rzekomo jest "niezbędna".
O zaprzestaniu korzystania z usług tego stomatologa przyczyniła się sytuacja z koniecznością usunięcia zęba w którym było wykonywane leczenie kanałowe, które i tak kosztowało krocie. Ząb był tak opiłowany od wewnątrz ze po roku ułamały się ścianki i nie było możliwości odbudowania zęba. Kolejna kwestia która mnie zraziła to jak wcześniej wspomniane dodatkowe usługi typu scaling. Niby nie są obowiązkowe, ale "proszę się przygotować.." brak słów.
Na szczęście już chodzę do innego stomatologa, wiem, usługa będzie wykonana faktycznie profesjonalnie i będzie na lata, a leczenie kanałowe, które już odbywałem, będzie wykonane z precyzją, a plomba mi nie wypadnie po jakimś czasie i nie pogorszy stanu uzębienia.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Wielka wyrozumiałość i cierpliwość. Najgorsze przypadki leczone bez bólu. Poza tym Pani doktor szanująca czas swoich pacjentów, punktualna. Od wielu lat bardzo dobry lekarz.

Bardzo jestem zadowolony z wizyty w gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dentysta godny polecenia!

Sympatyczna kompetentna,bezboleśnie, nie ma czego się doczepić, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam kazdemu:)

Super mega stomatolorzka bardzo dobry fachowiec profesjonalne podejście pracuje na dobrych materiałach wraz z higienistka tworzy uroczy team

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
gabinet czynny: wtorek i piątek 14.00 -19.00

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30

Stomatologia Zdrowego Uśmiechu