lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

marynia2003 marynia2003

10.01.2017

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Wielka wyrozumiałość i cierpliwość. Najgorsze przypadki leczone bez bólu. Poza tym Pani doktor szanująca czas swoich pacjentów, punktualna. Od wielu lat bardzo dobry lekarz.

Jakub

23.08.2016

Bardzo jestem zadowolony z wizyty w gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dentysta godny polecenia!

Aga

07.02.2016

Sympatyczna kompetentna,bezboleśnie, nie ma czego się doczepić, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam kazdemu:)

marcin

22.10.2014

Super mega stomatolorzka bardzo dobry fachowiec profesjonalne podejście pracuje na dobrych materiałach wraz z higienistka tworzy uroczy team

Anonim

21.11.2012

wracając od innego stomatologa,gdzie małemu dziecku pani podała znieczulenie mega igłą juz nie miałam nadziei, że kiedykolwiek uda mi się namówić małą na wizytę.Niestety ból był tak duży że nie można było czekać.Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie do sprawy, córka od razu polubiła wizyty.Dziecku tłumaczy się wszystko co będzie się robiło. Naprawdę super wrazenie.polecam.byłam tam 1 raz i naprawdę polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
gabinet czynny: wtorek i piątek 14.00 -19.00

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i

Stomatologia Zdrowego Uśmiechu