dr n. med. Aneta Poręba Cieślukowska

Bardzo specyficzny sposób bycia, określenia typu "maciczka" - trochę dziecinne, ale co kto lubi. Niby miła, ale podczas badania"czar prysł". Dotykając mnie zimnym narzędziem, odruchowo lekko się wzdrygnęłam, na co usłyszałam dość opryskliwym tonem: "jak się pani będzie ruszać to panią uszkodzę".

Jest to najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek styczność.Moje pozytywne odczucia były już po 1 wizycie - i wiedziałam, że to lekarz jakiego szukam. Pani doktor poza poważnym podejściem do pacjentki i dużej wiedzy wyróżnia bardzo wysoka empatia. Niestety niewielu lekarzy może się tym poszczycić a to bardzo ważne tym bardziej przy kontaktach lekarz-pacjent. Odkąd chodzę do pani doktor wizyty nie są stresujące a wszystko przebiega w miłej atmosferze bez spięcia. Badania wykonywane bardzo delikatnie i komfortowo. Wszystkim polecam panią doktor - zarówno za profesjonalizm,wiedzę i delikatność jak i ludzką ...

Wszystkim polecam panią doktor - zarówno za profesjonalizm,wiedzę i delikatność jak i ludzką empatię.

lekarz godny polecenia, szczery ,rzeczowy, wyjaśnił podłoże dolegliwości, sposób leczenia i wyjaśnił jak zapobiegać w przyszłości tego rodzaju problemom.

Bardzo miła Pani doktor. Zwykle nie piszę żadnych ocen lekarzom, ale ta Pani na to zasługuje. Miła, kompetenta i rzeczywiście wzbudza zaufanie - nie tak jak inni ginekolodzy znudzeni swoją pracą ( dr.Włosowicz) do których nigdy więcej nie zawitam. Wie o co chodzi a do tego jest bardzo śliczna !! :):)

O Pani doktor mogła pisać bardzo dużo. Przede wszystkim mogę napisać że jest to osoba bardzo kompetentna, wzbudzająca zaufanie pacjenta, na każdej wizycie poświęca tyle czasu ile jest potrzeba pacjentce, rzeczowo i w sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i metodę leczenia, nie pomijając też ewentualnych skutków ubocznych których można się spodziewać... co jest bardzo ważne ponieważ wiadomo jak reagować w danej sytuacji.. bardzo istotnym elementem jest kontakt telefoniczny z Panią doktor, do którego Pani doktor Aneta zachęca pacjentki dzięki temu czuję się komfortowo wiedząc że w każdej chwili gdy pojawią się jakiekolwiek obawy wątpliwości pacjentka może się poradzić telefonicznie. Mam za sobą długą drogę leczenia poprzez różnych lekarzy ale z tak indywidualnym podejściem do pacjenta nie spotkałam się nigdzie.. bardzo ważnym elementem jest również szczerość Pani doktor, która nie obiecuje gruszek na wierzbie lecz realistycznie przedstawia obraz sytuacji dzięki czemu można uniknąć rozczarowań. Serdecznie polecam każdej kobiecie Panią doktor, komfort badania, uprzejmość, indywidualne podejście, a przede wszystkim kompetencja, skuteczność, fachowość oraz umiejętność wczuwania się w położenie pacjentki czyni Panią doktor Anetę Porębę Cieślukowską najlepszym ginekologiem dla każdej kobiety..