lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Wielki profesjonalizm, kultura osobista. Świetny sprzęt. Pani Doktor podchodzi całościowo do człowieka. Zatrzymuje się i po prostu pomaga.

Trafiłam do Pani doktor po wizytach w kilku klinikach medycyny estetycznej, zatem mam porównanie 😉 Pani doktor jest niesamowitą osobą, ciepła, serdeczna, bardzo dobry fachowiec, aż chce się tam wracać. Polecam całym sercem, jestem zachwycona 😊 Pozdrawiam serdecznie 😘

Mogę napisać jedynie:polecam ! Bardzo duża kompetencja lekarska,czas poświęcony na konsultacje zaowocował świetnym efektem zabiegu. Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią Atmosfera w gabinecie bardzo dobra Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

Mogę napisać jedynie:polecam !
Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią
Atmosfera w gabinecie bardzo dobra
Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym
Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

można trafić, a można trafić lepiej. Ja się nie odważę iść do Pani doktor z jakimiś większymi moimi sprawami.

Leczę się u Pani Doktor od paru lat i nie spotkałam jeszcze tak kompetentnej osoby,a w dodatku miłe i uprzejmej.Pomogła całej mojej rodzinie wiele razy i uważam iż to najlepszy gabinet. polecam

po 10 latach nareszcie trafiłam na panią Ptak - i zdecydowanie polecam! kompetentna osoba, zaproponowała mi skuteczne leczenie, wcześniej dokładnie opisując jego etapy. Dodatkowo, przyszłam kiedys do niej na wizytę prywatną (koszt 50zł) kilka minut przed czasem. Nie miała żadnej pacjentki, więc przyjęła mnie wcześniej... bez pobrania opłaty. Zdecydowanie polecam!

Swietny lekarz, naprawdę godny polecenia.Pełny profesjonalizm!

Swietny lekarz, naprawdę godny polecenia.Pełny profesjonalizm!

Polecam.Bardzo profesjonalny zespol,duza kultura personelu.Mysle,ze to miejsce godne odwiedzenia.Pani doktor konkretna i mila.Ceny bardzo przystępne.Niestety dosyć dlugi czas oczekiwania,ale warto poczekać!

LolNjhlgsdkjj kndfkdhkb kyy nkgigtfthbrfh

LolNjhlgsdkjj kndfkdhkb kyy nkgigtfthbrfh

Nie mam zaufania do dermatologów - od zawsze miałam problem ze skórą i włosami - płaciłam krocie za wizytę a za "polecane" specyfiki z apteki po kilkaset złotych. A tu taka niespodzianka - Pani Doktor bardzo kompetentna - zleciła badania, które od razu wykazały przyczynę problemów (nikt wcześniej ich nie zlecił), przepisała leki robione w aptece za bardzo przystępną cenę a najważniejsze, że pomocne.Cena za wizytę - jedna z niższych w naszym regionie. Pani Doktor to wybitny fachowiec, który nie mysli tylko o swoich korzyściach ale również o pacjęcie - a to nie częste. Szczerze polecam.